humeyra5

İsim
: Humeyra
Kayıt Tarihi
: 3 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Hazır Makalesi (1)

Hakkımda

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. 15 yaşından beri şiir ve öykü yazmaktayım. Lise döneminde 4 yıl boyunca edebiyat dersinde sınıf birincisiydim ayrıca şiir dalında Türkiye bölge birinciliğim bulunmakta (2017) . Şuan Fizyonomi ve mikro mimik ifadeler üzerine gözlem ve deney aracılığıyla oluşturduğum sonuçlar ve araştırmalar sayesinde detaylı bir e-kitap yazmaktayım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kişisel gelişim, psikoloji, beden dili, mikro mimik ifadeler üzerine araştırma yapmaktayım ve bildiklerimi belgelendirme sürecindeyim (sertifika). profilimde de belirttiğim gibi beden dili üzerine e kitap yazıyorum. 

Kelime ücret bedelim belirttiğim gibidir. Diğer yazarlardan farkım konu + neden ilişkisidir. Kısaca alıntı değildir. kaynakların toplanması bağdaştırırılması ve öğretici düzeyde uygulama tekniğiyle donatılmasıdır. Bir ev inşaa eder gibi. Özgün merak uyandıran

Hedef kitlem pandemi sürecinde sığlaşmış düşünceli, depresyona eğilimli ve güven problemiyle birlikte ruhsal sıkıntılarla iç hastalıklarla boğuşan bireyler ve internetin uçuruma sürükleyen tehditleridir. 

Makalelerimin ilgi odağı olacağından hiç şüphem yok. 

Siparişlerinizi bekliyorum tercih sizin.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.