hulyaca

İsim
: Hulya E.
Kayıt Tarihi
: 29 Eylül 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Yüksek lisansımı tamamlamamla birlikte blog yazıları / makale yazıları yazmaya başladım hobi olarak. Yazmak oldukça keyif verici, en az okumak kadar.. Serbest yazılar, eğlence, anne, çalışan ve çalışan kadın olmak, aile ilişkileri, sağlik, sosyal medya, iş hayati, güncel konular .. vb daha bir çok alanda yazmak/ okumak ve paylaşım yapmak keyif verici.. Yazı dilime, yazılarımdaki samimiyetime oldukça güveniyor ve siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz doğrultusunda güvenilir ve samimi yazılar yazabileceğime inanıyor ve sizlerle de bunu paylaşmak istiyorum. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları bana net şekilde iletmeniz olacaktır. 

Hazırlayabileceğim makaleler günlük dilde olabileceği gibi akademik dilde de olabilir. Buna birlikte konu üzerinde/ ulaşacağımız kitleye vb durumlara göre karar verebiliriz.

Lisansım İktisat üzerine olup yüksek lisans derecem Yönetim Uzmanı programıdır. 10 yıllık bir İnsan Kaynakları deneyimim mevcuttur, seçme yerleştirme, kariyer / staj programları, eğitim programları gibi gibi tüm İnsan Kaynakları süreçlerini kapsamaktadır. 

Bunun yanı sıra bir kadın, bir anne ve bir çalışanım. Bebek ve çocuğumla yaşadığım deneyimlerde bana her gün yenilikler katmaktadır.

Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve net bir şekilde isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız işte burada :) birlikte güzel işler başarabileceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.