• Giriş
  • Kayıt Ol

hulya6

İsim
: Hülya E.
Kayıt Tarihi
: 21 Mayıs 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

İşletme fakültesi mezunuyum. Kitap okumayı, araştırma yapmayı çok seviyorum. İş yaşamımın 5 yıllık dönemini, Üniversite ortamında; Akademisyenlerle çalışarak, geçirdim. Yazma merakım da bu dönemde başladı. Ve devam ediyor. Fransızca bilmekteyim. 2. Üniversite olarak, 4 yıllık Çocuk gelişimi okumaktayım. Firmanızın reklam ve tanıtımını en iyi şekilde yapacağım kanısındayım. Çalışmamızı temenni ediyorum. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba , 30 yıldır devam eden iş tecrübem ve eğitim bilgilerim ile hangi konu da olursa olsun, sürükleyici makaleler düzenleyebileceğimi bilmenizi isterim. ( Hukuk, Finans, Muhasebe, Eğitim, Alışveriş, Yemek, Giyim, Aktivite, CV yazımı, Etkili iş'e alım sürecine hazırlık, Dekorasyon, Ticari yazışmalar, Çocuk, Sağlık, Evlilik v.b.)

Özgün ve bilgi içeren yazılarım ile çalışmalarınıza katılmak  ister, saygılarımı sunarım.

Kişisel Bilgilerim: İşletme fakültesi mezunuyum. Kitap okumayı, araştırma yapmayı çok seviyorum. İş yaşamımın  5 yıllık dönemini, Üniversite ortamında; Akademisyenlerle çalışarak, geçirdim. Yazma merakım da  bu dönemde başladı. Ve devam ediyor. Fransızca bilmekteyim. 2. Üniversite olarak, 4 yıllık Çocuk gelişimi okumaktayım.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Ürün Yorumu
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net