• Giriş
  • Kayıt Ol

hudson51

İsim
: Durukan İ.
Kayıt Tarihi
: 31 Ocak 2019
Son Giriş
: 2 yılHakkımda

2012 de Facebook sayfalarında başladığım makale yazma serüveni 2016a kadar içine çeşitli internet sitelerini de alarak devam etti lakin eğitimim için neredeyse hepsinden elimi çektim. Şimdi ise Bilecik de Siyaset Bilimi okuyorum ve kısa süreye kadar bloguma nacizane içerikler çıkarmaya çalışıyordum lakin şimdilik bıraktım. Umarım hep birlikte güzel çalışmalara imza atabiliriz.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"hudson51" Örnek İçerikleri

  • Oyun Yapımlarında Neden Grafik Kullanılır_

Hizmet Açıklaması

İhtiyacınız doğrultusunda SEO uyumlu makaleler hazırlıyorum. Sizden tek ricam ise siparişinizi verirken istediğiniz makaleyi en ince ayrıntısına kadar anlatmanız. Gerisini bana bırakabilirsiniz. Özellikle oyun ve sinema alanına dair ilgimin fazla olmasının yanısıra istediğiniz diğer türde ki makalelerinizi yazabilme becerisine sahibim.

Makalelerinizin SEO uyumlu olması sitenizin okuyucularınızın gözünde çok daha iyi bir etki bırakmasını sağlar. Üstelik etkili ve akıcı bir dil ile yazdığım makaleler de sitenizin ömrünü oldukça uzatacaktır. Üstelik sitenizde çok daha fazla vakit geçiren her keyifli kullanıcı size sadık birer kitle olarak dönecektir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Email Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net