• Giriş
  • Kayıt Ol

hilal89

İsim
: Yılmaz
Kayıt Tarihi
: 30 Aralık 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Öğrencilik yıllarımdan bu yana araştırmayı, detaylı incelemelerde bulunup çeşitli veriler toplayarak sunumlar hazırlamayı severim. Mesleğim gereği günceli takip etmek, okumak, yorumlamak, yazmak hep hayatımın içindedir. Profesyonel olarak hukuki bilgiler ve güncel olayları daimi olarak takip etmekteyim. Kişisel ilgi alanıma ise moda, sinema, müzik, cilt bakımı sağlıklı beslenme ve tüketim girmektedir. İçerik.net aracılığıyla bilgilerimi siz kullanıcılarla paylaşmak istiyorum. Birlikte verimli ve güzel işlere imza atacağımızı umuyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizlere talep ettiğiniz içeriği;  bilgi veren, net cevaplar içeren, fayda sunan, merak uyandıran, akıcı bir dille işlenerek okunması kolay olan ve kreatif bir anlatımla ilgi çeken nitelikte olmasına özen göstererek hazırlamaktayım. Makalelerim SEO uyumludur. Bilindiği  üzere SEO uyumlu yazılar, arama motorunda ilgili içerikler arandığında en üst sıralarda çıkmaktadır. Amacına uygun kullanılan tekniklerle, anlatım bütünlüğü bozulmadan, akıcı bir şekilde, özenle içeriklerimi üretmekteyim.

Özellikle hukuki bilgi içerikli makalaler, ödevler, hukuk ofislerinin web site içeriği ve verdikleri hizmetler ile takip ettikleri davalarla ilgili genel bilgi içerikli yazılar, basın bültenleri; sağlık,cilt bakımı, alışverişle ilgili blog ve ürün yorumları ve daha birçok konuda yazabileceğim makale  ve diğer yazı türleri ile taleplerinize karşılık verebilrim.

Sizler taleplerinizi detaylandırarak oluşturduğunuz müddetçe işbirliğimizden memnun ayrılacağımızı umuyorum.. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net