• Giriş
  • Kayıt Ol

hilal8

İsim
: Hilal D.
Kayıt Tarihi
: 3 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Çocukluğumdan beri deneme ve şiir yazmayı severim. Öğrenim hayatımla birlikte makale ve akademik yazılarda da deneyim edinme şansım oldu. Bunların dışında edebiyatla ilgim sayesinde kelime dağarcığım gelişti ayrıca yazım ve imla kurallarına da hakimim. Öğrenim sürecimde yazığım akademik makalelerin sayesinde APA kurallarına da hakimim. Psikolojik danışman olduğum için insanların istekleri ya da beğenileri konusunda güncel değerlendirmeleri daha kapsamlı bir şekilde analiz edebilirim. daha detaylı bilgi almak için ulaşabilir ve merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

    İstediğiniz içeriğin konusuna ve biçimine  göre ayarlamalar yaparak hitap ettiği kşitleye uygun yazılarınızı word veya pdf formatında hazırlayabilirim. Akademik makalelerde ricam gerekli araştırmanın daha sağlıklı yapılabilmesi için yeterli zaman olması açısından dar bir zaman içerisinde bitirilmesinin istenmemesidir. Akademik makaleler daha fazla titizlik ve özen gerektirdiği için kısa bir zamana sıkıştırılmaya çalışılmaması daha faydalı olacaktır.

    Diğer içerikler için de alanım gereği insan ihtiyaçları ve psikolojisi konusunda deneyimli olduğum için isteklerinize uygun bir içerik hazırlayabileceğimi düşünmekteyim. Uğraştığı kesim insan olan her alan tanıtılmalı ve hangi kitleye hitap ediyorsa onun ihtiyaçlarına hitap etmeye yönelik olmalıdır. İnsan hassas bir varlıktır dolayısıyla ona yönelik her iş de aynı hassasiyete ve özene aynı zamanda da özelliğe sahip olmalıdır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net