hernameisebru

İsim
: Ebru K.
Kayıt Tarihi
: 17 Haziran 2018
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde İşletme Bölümü'nde öğrenciyim. Yabancı dillerim İngilizce ve Almanca. Üç yıllık editörlük deneyimim bulunmakta. Bir süre boyunca, bir kültür & sanat sitesinde içerik yazarı olarak çalıştım. 2 yıldır da bionluk'ta hizmet vermekteyim. Lisans eğitimim kapsamına giren konularda akademik yazılar ortaya koyabilirim. Bunun dışında; kültür, sanat, tarih, edebiyat, kadın, güzellik, moda ve kişisel gelişim alanlarında yetkin olduğumu söyleyebilirim. Ancak yazabileceğim alanlar bunlarla da sınırlı değil! Kelimeler benim kalemimden döküldüğü müddetçe her alanda yazabilirim!


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, belki de aradığınız yazarı şu an buldunuz! 

Sizin için aklınıza hayalinize gelebilecek her konuda yazıyı kaleme alabilirim. Öncelikle prensiplerimden bahsedeyim size. Özgünlük benim için esas konu. Benim yazdığım yazıları daha önce hiçbir yerde okumadığınıza kalıbımı basarım. Bir de kesinlikle yazım ve imla kurallarını göz önünde bulunduruyorum. Akıcı metinler yazmak ise artık el alışkanlığı mı, ne derseniz deyin. Evet, kendime güveniyorum bu kadar, diyeceksiniz şimdi “E, hani nerde bu yazdığın yazılar?” İsteğiniz üzere, referanslarımı sizinle paylaşabilirim. Üç yıllık dergi deneyimim ve birçok web sayfası için hazırladığım yazıları sizlerle seve seve paylaşabilirim. Hatta siz bana hangi konuda yazı istediğinizi söyleyin, ben size o konuda daha önce yazdığım bir yazıyı atayım. Referans portföyüm o denli geniş!

Her yazıyı özenle ve titizlikle yazıyorum. SEO’ya uygun yazılar isterseniz, bunu belirterek sipariş verdiğinizde keywordler doğrultusunda, %100 SEO uyumlu ve özgün yazılar çıkartıyorum ortaya. Eğer sizin için de kalemi elime almamı istiyorsanız, bana sipariş vermek parmaklarınızın ucunda! 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Akademik Makale
Ödev - Tez
Redaksiyon

Müşteri Yorumları(3)

yildirimx
6 Temmuz 2018 16:12 tarihinde gönderildi.

tesekkurler

smile1
9 Temmuz 2018 15:53 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim, güzel hazırlanmış bir içerik.

ercan_buyukcafer
26 Temmuz 2018 16:43 tarihinde gönderildi.

teşekkürler