hergin

İsim
: Hüseyin E.
Kayıt Tarihi
: 22 Şubat 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

Merhaba, içerik oluşturmakla ilişkim 2007 yılında Ekolay.net'in Video bölüm Editörlüğü ile başladı. 6 aylık bir süreden sonra Sinema bölümüne geçtim ve bu bölümde yaklaşık 1,5 yıl boyunca haber yazma, foto haber oluşturma, fragmanların siteye girilmesiyle ilgilendim. Ardından Mynet.com'dan aldığım bir teklifle Mynet Sinema'nın Ürün Yöneticisi oldum. Bu görevde 2,5 yıl kaldım. Bu süre zarfında sitenin tüm içerik girişlerinden (haber, foto haber, film düzenleme, fragman girme, fotoğraf galerilerinin hazırlanması) ve teknik arkadaşlarla seo'ya uyumluluk adına çalıştım. Ayrıca sitenin geliştirilmesi için yazılımcılar ile birlikte mesaim oldu. Mynet sonrası Turkweb.tv'ye geçtim ve burada içerik ve sosyal medyanın denetlenmesi, adwords ve facebook reklamlarının hazırlanması, yayına alınması ve raporlanmasından sorumluydum. Turkweb.net macerasının ardından freelance olarak içerik üretmeye ve pazarlamaya başladım.


Fiyat Tarifesi: 4.10 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"hergin" Örnek İçerikleri

  • Tanitim

Hizmet Açıklaması

İstenen özelliklerde ve belirtilen konuya yoğunlaşarak, tamamen özgün, seo uyumlu içerik üretirim.  İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlarım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

 

Neden Ben?

Bu alanda yaklaşık olarak 11 yıldır çalışıyorum. Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

 

Yazacağım özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar;

- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 

- Yeni ziyaretçiler kazandırır.

- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 

- Sayfada kalma sürenize olumlu olarak etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
CV - Önyazı
Email Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.