hepyazar

İsim
: Simge K.
Kayıt Tarihi
: 8 Eylül 2018
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

3 yıldır makale işleri ile uğraşıyorum. Referans yazılarım mevcuttur, isteğinize uygun olup olmadığını kontrol etmek ve detayları incelemek için işe başlamadan önce 100 kelimelik bir referans yazısı atabilirim. Burada asıl amacım müşteri memnuniyetini sağlamaktır, beğenmediğiniz yazıları tekrar düzenlerim; yeniden yazabilirim. İnternet dünyasının içerisinde olan birisi olarak hangi yazının öne çıkacağını bilir, ona göre yazılar yazarım.


Fiyat Tarifesi: 2.75 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İlk olarak bu işin en iyi en tecrübeli kişiler yapılabileceğini düşünen biri olarak, tecrübeme güveniyor, anasayfada öne çıkacak ve buna ithafen ilgi görecek yazılar yazdığımı belirtiyorum.

 

Seo uyumlu, akıcı ve okurken düşündüren ayrıca okuyucuyu yazının içerisinde tutarak, web sitesinde daha uzun kalmasını sağlayan içerikler üretiyorum. Uzun yıllardır web siteleri ile ilgilenen ve internette çok uzun zamanlar geçiren biri olarak, hangi yazının ne ölçüde rağbet göreceğini en iyi şekilde bilip yazılarımı buna göre özenle hazırlıyorum. 

 

Yazılarımda anlatım bozukluklarından, yazım ve noktalama hatalarından kaçınıyor bu tür sorunların olmaması için yazıları tekrar tekrar okuyorum. 

 

Yazdığım yüzlerce makale olması dolayısıyla, yazı yazdıracak müşterilerimin referans makalesi talep etmesinde sorun görmüyor herbiri ile uzun uzun ilgileniyorum.

 

İngilizce makaleler yazıyor, çeviriler yapıyorum. (İngilizce içerik üretmek 100 kelimesi 4-5 TL)

Günde 4000 kelime Türkçe içerik üretebilirim. 2000 kelime İngilizce içerik üretebilirim. Sipariş vermeden önce yoğunluğumu bildirmek adına mesaj atmanızı ve buna bağlı olarak mağdur olmamanızı rica ediyorum. Aciliyeti olan yazılara öncelik vermek adına elimden geleni yapıyorum. 

 

Uygun fiyata kaliteli içerik teslim almak, aldığınız hizmetten memnun kalmak, memnun olmadığınız yazıları tekrar tekrar yazdırabilme ayrılacağına sahip olmak adına benimle çalışabilir ve farkı gözlerinizle görebilirsiniz. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (175)

mustafagorucu
19 Mayıs 2021 00:52 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

osman2
17 Ocak 2021 13:01 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.

labormedikal
13 Ocak 2021 11:15 tarihinde gönderildi.

ok

ayyildiz76
10 Ocak 2021 14:44 tarihinde gönderildi.

Güzel çalışmaydı teşekkür ederim

kosebey
3 Ocak 2021 03:42 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler