• Giriş
  • Kayıt Ol

hbzkurtt

İsim
: Hatice B.
Kayıt Tarihi
: 28 Şubat 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Herkese merhaba. 2013 yılında Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümüne başladıktan sonra makale ve içerik yazısı üretmeye başladım. Özellikle genel kültür, kadın, sosyal medya, tatil ve anne çocuk üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Web sitesi ve blog yazarlığı alanında kendimi geliştiriyorum. Yazılarımı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım umarım birlikte iyi işler başaracağız.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar. Ben Hatice.

Yaklaşık 8 yıldır makale yazarlığı yapıyorum ve bundan sonraki yazılarımı icerik.net panelinde sizinle paylaşacağım. Kendimi geliştirmek ve her konuda bilgi birikimine sahip olmak için sürekli okuyorum ve yazıyorum.

Talep ettiğiniz konu ve detayları doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün olacak içeriklerinizi üretebilirim. Gerekli yerlerde konuyu alt başlıklara veya paragraflara bölüp anlaşılabilir şekilde aktarabilirim. Yazım ve imla kurallarına hakim olduğum için sizin ve Google'ın hoşuna gidecek içerikler üreteceğime eminim.

Belirttiğiniz çerçevelerde olacak içerikleri zamanında veya zamanından önce teslim edecek bir yazar arıyorsanız birlikte çalışabiliriz.

Siparişlerinizi oluşturmadan önce lütfen benimle iletişime geçiniz. Mesajlarınıza hızlı ve aktif dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz. Oluşturacağınız siparişler için teşekkür eder, iş ortaklığımızın devamını dilerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net