hazar23

İsim
: Hazar A.
Kayıt Tarihi
: 1 Şubat 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

2 yılı aşkındır site işleri ve makale yazarlığı ile uğraşmaktayım. Kendi sitem dışında hazırlamış olduğum makaleleri satmaktayım. Sağlık, teknoloji, moda, kadın, diyet ve yaşam gibi genel blog - makale içerikleri üretebilmekteyim. 4 yıllık üniversite mezunuyum. Bu tarz işlerle uğraşmayı sevdiğim için sürekli araştırma yapmaktayım. İlerde de bu tarz yerlerde iş yapmayı düşünüyorum


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

2 yılı aşkın süredir kendi sitelerim için içerik üretimi sağlamaktayım. Sitelerin bazılarını kapattım şimdi tek site ile devam etmekteyim bunun yanında da yazmış olduğum farklı kategorilerdeki makalelerin satışını yapıyorum. 

Sağlık, teknoloji, moda, kadın, diyet ve yaşam gibi genel blog içerikleri üretiyorum. Bir çok siteye ve şahısa makale satışları yapmışımdır ve halende bir çok siteye makale satışı yapmaya devam etmekteyim.

Tabi ki bazen müşterinin istekleri doğrultusunda da yazmaktayım. Ancak genel anlamda kendi ilgi ve merakımı uyandıran başlıklar doğrultusunda makale yazıyorum ve haliyle alıcısıda hemen oluyor. Türkiye'de bilinen en büyük webmaster sitesinde satış konum mevcuttur. Her makale girişinde hemen satılmaktadır.

Sizler için hazırlayacağım makalelerin genel özellikleri şu şekilde olacaktır;

Türkçe İmla Kurallarına Uygun Bir Şekilde Yazılacaktır

%100 Özgün ve SEO Uyumlu Olcaktır

Bilgi ve Kullanıcı Odaklı Olcaktır

Paragraf ve Alt Başlık Kullanımı Olacaktır

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.