hayzal

İsim
: Hazal Ö.
Kayıt Tarihi
: 26 Şubat 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi Radyo Televizyon bölümünden mezun oldum. Ardından İstanbul Kültür Üniversitesi Teknik Bilimler MYO, Tam Burslu Radyo ve Televizyon Teknolojisi bölümüne geçiş yaptım. Bölüm ikincisi olarak mezun oldum. Lise dönemi 9 ay boyunca Mesut Yar ile Burada Laf Çok programında yapım asistanlığı, editör yardımcılığı vs. gibi görevlerde stajyer olarak yer aldım. Üniversite stajımı Career Production cast ajansında gerçekleştirdikten sonra, bir müddet First Angels adlı firmada tasarım asistanlığı yaptım. Ayrıca katalog çekimlerinde de yer aldım. 2.Uluslararası Adana Kan Film Festivalinde "hayallerimi eksik bırakma" filmimle 3.lük ödülü aldım. Şuan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitimime devam etmekteyim. İçerik oluşturmak, düşüncelerimin gelişmesine olanak sağlıyor bu yüzden yaşasın düşünceler!


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteklerinize göre özgün içerikler üretebilirim. Sizlerden rica ettiğim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan aşağı net bir şekilde bana iletmeniz olacaktır. 
Dilediğiniz gibi, yazım tekniklerine uyum sağlamakla birlikte, kendime göre özgün tekniklerle de yazabilirim. 


Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 


 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.