• Giriş
  • Kayıt Ol

hayalperest

İsim
: Özkanakan
Kayıt Tarihi
: 21 Ağustos 2019
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

Çocukluk zamanlarından beri yazmaya olan ilgim ve bunun getirmiş olduğu yazı yeteneğim sayesinde birçok kompozisyon ,deneme ,şiir tarzı türlerde yazılar yazdım.Bunların beraberinde belli konular üzerine makaleler de yazmış bulundum. Haliyle birçok konuya ve türe aşinayım. Yazılarımın kaliteli ve güzel olmasındaki temel sebepler özgün ve hayalperest bir kişiliğe sahip olmamla alakalı bunun neticesinde de ortaya kaliteli işler çıkıyor.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 60.00 TL Almanca Makale Siparişi: 60.00 TL Arapça Makale Siparişi: 60.00 TL Rusça Makale Siparişi: 60.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

If you don't believe in my ability to perform the given task, I will never accept it. With my long-term passion for writing and the experience it brings, I am a writer who can create work that you will like, according to your requests and wishes. If you clearly and briefly state what you want, I will respond to you promptly. Reasons that will be effective in your choice of me include that I do my work not only for money but also for my pleasure and that if you are not satisfied with the originality and quality of the writings, you can feel free to reject them, but I assure you that this won't be the case.

Uzun zamandan beridir yazmaya olan merakım ve bunun getirmiş olduğu tecrübemle beraber sizin istek ve taleplerinizin doğrultusunda beğeneceğiniz işler yapacak bir yazarım .Eğer istediğiniz şeyi açık ve kısa bir şekilde açıklarsanız size en kısa sürede dönüş yapacağım. 

 Beni seçmenizde etkin olacak temel sebepler ;

-Yaptığım işleri yalnızca ücret için değil bizzat zevk aldığım için yapıyorum

-Verilen işi hakkıyla yapacağıma inanmadığım takdirde asla o işi kabul etmem

-Yazdığım yazılar istediğiniz özgünlük ve kalitede olmazsa gönül rahatlığıyla kabul etmeyebilirsiniz ama temin ederim ki bu olmayacak :)

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net