• Giriş
  • Kayıt Ol

handee

İsim
: Hande
Kayıt Tarihi
: 5 Şubat 2018
Son Giriş
: 5 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Yaklaşık olarak 4 senedir metin yazarlığı yapıyorum. Bu süreç boyunca makale yazarlığı üzerine hem freelance hem de firma bünyesinde iş tecrübelerim oldu. SEO uyumlu, özgün içerikli ve yaratıcı makaleler üretiyorum. Yazmak için gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahibim. Yazmayı ve öğrenmeyi seviyorum. Aldığım işleri zamanında teslim etmeye oldukça özen gösteriyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazılmasını arzu ettiğiniz konuda gerekli bilgileri topladıktan sonra yazıma başlamaya özen gösteriyorum. Araştırmayı, farklı konular hakkında bilgi edinmeyi seviyorum. Okuyucuyu sıkmayacak ve amacına hizmet eden içerikler oluşturuyorum. Dil bilgisi kurallarına uygun bir şekilde yazıyorum. Kopya içeriklerden uzak duran bir yazım tarzına sahibim. Organize ve hızlı çalışmayı tercih ediyorum. Yazılarımda doğru cümleleri kullanarak sitenizin popülerliğini artırmayı hedefliyorum.

Makale yazarlığında içeriği en özgün şekilde üretebilmek oldukça önemlidir. Sizinkine benzer içerikler üreten sitelerden, bloglardan sıyrılmanız için orijinal ve yaratıcı yazılara sahip olmalısınız. Günümüzdeki geniş İnternet ağı yüzünden birbirine benzer içeriklere oldukça sık rastlanmaktadır. Sahip olduğunuz site veya blog bu tarz yazılar barındırıyorsa bu durum sitenizin popülerlik kazanmasını engeller. İşte tam da bu yüzden yayımlayacağınız metnin özgün, farklı ve SEO uyumlu olması gerekir. Tamamen bu özellikleri barındıran makaleleri size sunmaktayım. Bu yönde bir isteğiniz varsa sizinle çalışmayı çok isterim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (4)

esya
20 Ekim 2022 21:55 tarihinde gönderildi.

Bı kaç saat içinde istediğim makaleyi hazırladı tebrikler

fatih_bilgin
12 Mart 2022 20:00 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve özenle yazılmış yazı için teşekkürler. Çalışmaya devam edeceğiz

medeni
27 Şubat 2022 14:41 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim elinize sağlık

fatih_bilgin
25 Şubat 2022 21:04 tarihinde gönderildi.

İşini hızlı ve iyi yapan bir arkadaş tavsiye edilir

Whatsapp Destek - icerik.net