• Giriş
  • Kayıt Ol

hamdi4321

İsim
: Ümit S.
Kayıt Tarihi
: 13 Eylül 2018
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Üniversite son sınıf öğrencisiyim. İstanbul üniversitesi işletme bölümünde okumaktayım. 23 yaşındayım. Ekonomi alanlarına olan ilgimden dolayı bu konularda makaleler yazabilmekteyim. Özellikle bitcoin gibi konularda gerek yatırımcı gerek de araştırmacı olarak ilgi alanım bulunmaktadır. Bunlara ek olarak gezi, genel kültür konularına da ilgiliyim. Ayrıca daha önce de gönüllü olarak yazarlık yaptığım siteler oldu.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Özellikle finans, kripto paralar, ekonomi, felsefe gibi alanlarda içerikler yazmaktayım, Buna ek olarak genel kültür konularında makaleler yazabilirim. Finans olarak hisse senetleri, kripto paralar, altın, gümüş, fonlar ve bu alandaki teknolojik gelişmelere odaklanmaktayım. Felsefe alanlarında da kavramlar ve tanımlar üzerinde durmakta ve bunları açıklamaktayım. Bunlara ek olarak gezi konularında da merak edilen ülkeler hakkında bilgiler toplayıp bunları düzenli bir metin haline getirebilirim. 

Finans örnek konu başlıkları: Bitcoin fiyatı ne olacak? bitcoin nedir? altcoin nedir? bitcoin nasıl alınır? kripto paralar neden var? kripto paralardan para kazanılır mı? hisse senedi nedir? hisse senetlerini nereden alabilirim? fon nereden alabilirim? altın ve gümüş ne zaman artar? blockchain nedir? borsa siteleri nelerdir?

Felsefe örnek konu başlıkları: Felsefe nedir? felsefe neden var? felsefe neden gereklidir? bilgi felsefesi nedir?

Gezi örnek konu başlıkları: Yurtdışında gidilecek en ucuz ülkeler nelerdir? pasaport nasıl çıkartılır? 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net