hakan_ozs

İsim
: Hakan Ö.
Kayıt Tarihi
: 16 Mayıs 2021
Son Giriş
: 8 ay


Hakkımda

Merhaba ben Hakan. 21 yaşındayım. Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. Blog sayfalarında içerik ürettim ve üretmeye devam ediyorum. Genellikle mühendislik, astronomi ve psikoloji alanlarında yazılar yazıyorum. Birçok yarışmaya katıldığım için teknik makaleler yazmakta tecrübeliyim. Araştırmayı sevdiğim için sadece teknik konularda değil her konuyu araştırıp o konu hakkında yazılar yazabilirim. Sizler için tamamen özgün içerikler üretebilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Araştırmayı ve yazmayı seven biri olarak mühendislik, astronomi ve psikoloji alanlarında yazılar yazıyorum. Bu konular dışında talepleriniz olursa lütfen detaylı bir şekilde bildiriniz.

Birçok blog sayfasında yazdım ve yazmaya devam ediyorum. Katıldığım yarışmalar gereği hazırladığım makaleler Türkiye derecesi elde etmiştir. 

Detaylı yazılması gereken teknik makaleler dışında metinlerimi en geç 24 saat içerisinde teslim edebilirim. Metinlerin yazımı sırasında iletişimde kalarak istediğiniz bir şekilde yazı hazırlamaya özen gösteririm. Beğenmeme durumunuzda revizyon hakkınız mevcuttur. 

-Siparişlerinizi lütfen iletişime geçtikten sonra veriniz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.