hakan1752

İsim
: Hakan A.
Kayıt Tarihi
: 8 Temmuz 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Bilgisayar konusunda bilgiliyim. Şeker hastasıyım. Sağlık konularında araştırma yapmayı ve yazı yazmayı severim. İçerik üretmekten hoşlanırım. Akademik yazılar yazabilirim. 17 yaşından beri birçok makale sitesinde yazı yazıp ufak çaplı gelir sağladım. Şu anda da öğrencilik sürecinde paraya ihtiyacım var. Bazı blog sitelerim alıcılar tarafından alınmak istendi. Özgün yazılarım bulunmakta. Bu siteyi yeni öğrendim. Kendimi geliştirmek için bir aracı olacağına eminim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz talepler doğrultusunda özgün içerikler üretmek için elimden geleni yapacağım. Kendim Tip 1 şeker hastasıyım ve bu konuda baya bilgiliyim. Sağlık konusu üzerine açtığnız web siteniz veya başka bir kaynak için özgün bir üçerik üretebilirim. Sadece istediklerinizi net bir şekilde belirtmelisiniz.

Makalede kullanmamı istediğiniz dili(samimi, resmi vs.) belirtirseniz, ona göre üreteceğim. Teşekkür ederim.

Yaptığım işlere özellikle küçüklüğümden beri daima özen gösteririm. Titizlikle gerçekleştirmeye çalışırım. Akademik ödevlerden web sitesi yazılarına kadar güzel bir dil kullanmaya özen gösteririm.

Türkçe kuralları gereği bir konudan başka bir konuya geçmem durumunda paragraf atlarım. Giriş ve sonuç cümlelerini paragraf ile belirtirim. İstediğiniz farklı format bir makaleye de uyum sağlamak için elimden geleni yaparım.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

icerik.net
2 Aralık 2019 00:24 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.