• Giriş
  • Kayıt Ol

hagrid

İsim
: Bengi A.
Kayıt Tarihi
: 31 Mart 2020
Son Giriş
: 5 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Yüksek lisans mezunu mİmarım. Mimarlık, gezi, şehir, sanat, resim, fotoğraf,müzik el-işi gibi alanlarda ilgili ve üretim yapan biriyim. Yabancı bir şirketin İstanbul ofisinde mimar olarak çalışmaktayım yanı zamanda. Özel bir üniversitede de part-time öğretim görevliliği yapmaktayım. Bir çok konuda detaylı ve akademik sistem ve usullere uygun makale içeriği oluşturabilirim. Aynı şekilde ödev, tez, rapor içeriklerini de aynı titizlikle yapabilirim. Blog yazıları ve ürün tanıtımları gibi içerikleri düzgün ve etkili bir dille tamamlarım. Yazılmış olan tez, ödev, makale, yazı açıklama her hangi bir ürünün düzeltmesini titizlikle yaparım.


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 75.00 TL Almanca Makale Siparişi: 75.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba;

İhtiyaç duyduğunuz kaliteli içeriklerin, bir çok alandaki eğitim ve ilgim ve araştır alarımla gerekli özeni göstererek üretimini yaparım. Tamamen özgün, derinlemesine araştırılmış ve uluslararası formatlarda içerikler için beni seçebilirsiniz. Birden çok alanda olan ilgim ve hakimiyetimle bir çok açıdan araştırma ve içerk geliştirme yapabilirim.

Mimarlık, kültür sanat, resim, grafik, ilüstrasyon, fotoğraf, müzik, seyehat, yemek pişirme, blog yazaıları, tez ve ya ödev içerikleri gibi her türlü içerik ihtiyacınıza özgün ve kaliteli içerik arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya içeriklerinizi de kısa sürede net anlaşılır ve ilgi çekici bir şekilde hazırlarım. 

Hazırlamış olduğunuz içeriklerin düzeltilmesi ve düzenlenmesi için de başvurabilirsiniz.

Ayrıca ürün açıklması, CV, tanıtım yazısı gibi iiçerikleri de eksiksiz kaliteli ve özgün bir şekilde hazırlayabilirim sizin için.

Saygılar

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net