• Giriş
  • Kayıt Ol

gurkandanacii

İsim
: Gürkan D.
Kayıt Tarihi
: 26 Ağustos 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. Neden Ben? Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise; - Seo açısından sitenizi güçlü kılar. - Yeni ziyaretçiler kazandırır. - Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. - Sayada kalma sürenize olumlu etki eder. NOT : Lütfen sipariş vermeden önce özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz. (İstenilen süre ve istenilen içerik türünde sorun yaşamamak adına önceden tüm detayları konuşmak çok daha iyi olacaktır.) - Özel mesajlara çok kısa sürede cevap verilecektir. Tüm sorularınız için özel mesajdan ulaşabiliriniz.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

MERHABALAR BEN GÜRKAN DANACI SİZLERE MAKALE YAZMA ALANINDA YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIM...

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

 

NOT : Lütfen sipariş vermeden önce özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz. (İstenilen süre ve istenilen içerik türünde sorun yaşamamak adına önceden tüm detayları konuşmak çok daha iyi olacaktır.)

- Özel mesajlara çok kısa sürede cevap verilecektir.  Tüm sorularınız için özel mesajdan ulaşabiliriniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net