gurkandanacii

İsim
: Gürkan D.
Kayıt Tarihi
: 26 Ağustos 2021
Son Giriş
: 4 gün

Hazır Makalesi (7)

Hakkımda

Merhaba arkadaşlar. 21 yaşında genç bir yazılımcıyım. Yaklaşık olarak 4 senedir bu işin içerisinde güzel bir hizmet veriyorum. Hem harçlığımı hem de okul masraflarımı bu şekilde çıkarmaya çalışıyorum. İçeriklerim tamamen özgün ve kaliteli içeriklerden oluşmaktadır. Sizler de beni tercih edip öğrenci kardeşinize destek olabilirsiniz. Bende buna karşılık sizler için yazdığım makalelerle memnun edeceğimin sözünü veriyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

HİZMETİMDE TAMAMEN ÖZGÜN VE AKICI BİR USLUP KULLANIYORUM. WORD UZANTISI HALİNDE YAZDIĞIM MAKALELERİMİ VERİLEN SÜRE İÇERİSİNDE YÜKLEME İŞLEMİNİ YAPIYORUM. SİZLERİN BANA YÖNELTECEĞİ BAŞLIKLARI, VERDİĞİNİZ SÜRE İÇERİSİNDE YETİŞTİRECEĞİMİN DE GARANTİSİNİ VERİYORUM. SİZLER ACİL MAKALEYE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ DA BENİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. GÜNÜN YAKLAŞIK OLARAK 10-12 SAATİNİ BİLGİSAYAR BAŞINDA GEÇİREN BİRİSİ OLARAK SİZLERE ANINDA CEVAP VERMEYE ÇALIŞIYORUM. YAPTIĞIM İŞİN BÖYLELİKLE HAKKINI VERDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

BANA VERECEĞİNİZ SİPARİŞLERİNİZ DE NE İSTEDİĞİNİZİ AÇIK BİR ŞEKİLDE BELİRTTİĞİNDE SİZLERE KUSURSUZ BİR MAKALE ÇIKARACAĞIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM. İSTEĞİNİZ ÜZERE MAKALE İÇERİSİNE GÖRSELLER DE EKLEYEBİLİRİM. SİZLER BENİ TERCİH EDEREK MUTLU EDECEĞİNİZ İÇİN BENDE SİZLERE KUSURSUZ MAKALE KARŞILIĞINDA MUTLU ETMEK İÇİN BURADAYIM. TEŞEKKÜR EDERİM...

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.