• Giriş
  • Kayıt Ol

gurkan3

İsim
: Gürkan A.
Kayıt Tarihi
: 1 Eylül 2020
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2012 yıllarında hobi olarak yazılar yazmaktaydım. Sonrasında baktım ki; araştırmayı, bilgi sahibi olduğum konularda yazmak bana iyi bir tatmin sağlıyor. Bende bu tatminkar duygumu içerik.net ailesiyle paylaşmak istedim ve sizlere içerikler üretmek, güzel olmaz mıydı dedim ve bu sebeple aranıza katılma kararı aldım. Aranızda olabilmenin beni iyi hissettireceğini düşünüyorum. Kendimi bu tür işler yaparken, harcadığım zamanımın kendimi geliştirme adına olumlu yönde olduğunu biliyorum. Güzel yanı da kendime olumlu yönler katarken, sizlere de yararlı olacağımı biliyorum. Herkese çalışmaların da başarılar dilerim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazı yazmayı çok seven birisi olarak, en çok önem verdiğim konulardan birisi; özgün içerik üretmek olarak, önde gelmektedir. Yorum ve değerlendirme yazılarında kendimi başarılı görmekteyim. Daha öncesinde birçok ödev ve tez yazma deneyimlerim olmuştur. Bilgi sahibi olmadığım konular hakkında konuşmam gerekirse, araştırmayı severim konulara hakimiyetim çok uzun sürmez. Önem vererek konuları güzel ve akıcı bir şekilde işleyebileceğimi düşünüyorum. 

İyi iletişim kurma açısından, işime yeterli ilgiyi gösterdiğimi düşünüyorum. Benden istenen işlerde ise; asıl istenen fikir hakkında, iyi bilgiler verildiği takdirde elimden gelen en iyi sonucu çıkarmayı kendime görev edindiğim bilincinde olduğumu bilmenizi isterim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (1)

icerik.net
18 Eylül 2020 15:39 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

Whatsapp Destek - icerik.net