gulsum3

İsim
: Gülsüm K.
Kayıt Tarihi
: 17 Aralık 2020
Son Giriş
: 56 dakika


Hakkımda

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünde eğitimime devam ederken eş zamanlı olarak Çocuk Gelişimi bölümünden de lisans düzeyinde mezun oldum. 2019 yılında İçerik Editörlüğü ve Yaratıcı Yazarlık eğitimleri alarak dijital içerik üreticiliği konusunda profesyonel düzeyde çalışmalar yapmaya başladım. Farklı dallara sahip birkaç firma, web tasarımcıları ile çalışmakta ve düzenli olarak içerik üretmekteyim. Alanımda profesyonelliği yakaladığımı düşünüyorum. İstenilen her konuda Seo uyumlu, özgün içerikler üretmek benim için keyifli bir süreç.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Uzun bir süredir birden fazla firma ile çalışarak meslek olarak yürüttüğüm metin yazarlığı hizmetinde seo uyumlu, anahtar kelime analizi yapılmış ve %100 özgün içerikler üretmekteyim.

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünde eğitimime devam ederken eş zamanlı olarak  Çocuk Gelişimi bölümünden de lisans düzeyinde mezun oldum. 2019 yılında İçerik Editörlüğü ve Yaratıcı Yazarlık eğitimleri alarak dijital içerik üreticiliği konusunda profesyonel düzeyde çalışmalar yapmaya başladım. Farklı dallara sahip birkaç firma, web tasarımcıları ile çalışmakta ve düzenli olarak içerik üretmekteyim.

Alanımda profesyonelliği yakaladığımı düşünüyorum. İstenilen her konuda Seo uyumlu, özgün içerikler üretmek benim için keyifli bir süreç. 

Müşterilerimin isteklerine uygun olarak yazdığım yazılar Google analizlerinde ilk sıralarda yer almakta ve olumlu geri dönüşler kazanmaktadır. 

Sizlerde eşsiz içerikler ile ticari kimliğinizi profesyonelleştirmek ve kazançlarınızı artırmak isterseniz içeriğiniz ve siteniz hakkındaki detayları mesaj kısmından iletmeniz yeterlidir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (22)

kesintisiztv
17 Ağustos 2021 01:15 tarihinde gönderildi.

İlk siparişlerde gördüğüm sıkıntılar vardı ancak yazar özenli bir revize yaparak düzeltti. Oldukça ilgili birisi. Teşekkürler.

kesintisiztv
1 Ağustos 2021 22:23 tarihinde gönderildi.

Yazılar isteklerimize uygun şekilde tamamlanmış. Teşekkürler.

ali_talat
15 Nisan 2021 20:53 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim.

halil1986
27 Mart 2021 23:06 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim gayet güzel olmuş.

murat_emre
10 Mart 2021 18:27 tarihinde gönderildi.

emeğinize sağlık :)