gulsum3

İsim
: Gülsüm D.
Kayıt Tarihi
: 17 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 hafta


Hakkımda

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünde eğitimime devam ederken eş zamanlı olarak Çocuk Gelişimi bölümünden de lisans düzeyinde mezun oldum. 2019 yılında İçerik Editörlüğü ve Yaratıcı Yazarlık eğitimleri alarak dijital içerik üreticiliği konusunda profesyonel düzeyde çalışmalar yapmaya başladım. Farklı dallara sahip birkaç firma, web tasarımcıları ile çalışmakta ve düzenli olarak içerik üretmekteyim. Alanımda profesyonelliği yakaladığımı düşünüyorum. İstenilen her konuda Seo uyumlu, özgün içerikler üretmek benim için keyifli bir süreç.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Aktif olarak satranç, robotik kodlama eğitmenliği ve oyun terapistliği yapmaktayım alanım olan konulara ek olarakta ürün tanıtımları, yorumları, incelemeleri, araştırma konuları, firmaların hakkımızda kısımları, web sitesi ve blog içerikleri yazarlığında kendime güveniyorum. Her türlü konu hakkında kısa sürede detaylı araştırmalar yaparak profesyonel içerikler oluşturabilirim.

İçerik Üreticiliği ve Yaratıcı Yazarlık eğitimleri sertifikaları alarak profesyonel düzeyde içerik üreticiliği yapmaktayım. Düzenli olarak çalışmakta olduğumuz şirketler sayesinde içerik yazarlığı konusunda profesyonelik düzeyinde ilerlemekteyim.

İçerik Net sahasında da istenilen tüm konularda özgün, kaliteli ve profesyonel makaleler üretmek sizlerle beraber değerli içeriklere imza atmaktan gurur duyarım. 

Sipariş vermeden önce mesaj kısmından istediğiniz yazı içeriğinden bahsederseniz karşılıklı memnuniyet içerisinde siparişiniz teslim edilmiş olacaktır. 

NOT: Mesaj gönderiminizden en geç 30 dakika içerisinde size dönüş sağlarım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (20)

ali_talat
15 Nisan 2021 20:53 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim.

halil1986
27 Mart 2021 23:06 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim gayet güzel olmuş.

murat_emre
10 Mart 2021 18:27 tarihinde gönderildi.

emeğinize sağlık :)

murat_emre
9 Mart 2021 02:05 tarihinde gönderildi.

emeğiniz için teşekkürler :)

erbain
29 Ocak 2021 12:16 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim elinize sağlık