• Giriş
  • Kayıt Ol

gulsum3

İsim
: Gülsüm K.
Kayıt Tarihi
: 17 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 ay

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünde eğitimime devam ederken eş zamanlı olarak Çocuk Gelişimi bölümünden de lisans düzeyinde mezun oldum. 2019 yılında İçerik Editörlüğü ve Yaratıcı Yazarlık eğitimleri alarak dijital içerik üreticiliği konusunda profesyonel düzeyde çalışmalar yapmaya başladım. Farklı dallara sahip birkaç firma, web tasarımcıları ile çalışmakta ve düzenli olarak içerik üretmekteyim. Alanımda profesyonelliği yakaladığımı düşünüyorum. İstenilen her konuda Seo uyumlu, özgün içerikler üretmek benim için keyifli bir süreç.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"gulsum3" Örnek İçerikleri

  • tuz lambası

  • Taşınma Masraflarını Azaltmanın İpuçları

Hizmet Açıklaması

Uzun bir süredir birden fazla firma ile çalışarak meslek olarak yürüttüğüm metin yazarlığı hizmetinde seo uyumlu, anahtar kelime analizi yapılmış ve %100 özgün içerikler üretmekteyim.

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünde eğitimime devam ederken eş zamanlı olarak  Çocuk Gelişimi bölümünden de lisans düzeyinde mezun oldum. 2019 yılında İçerik Editörlüğü ve Yaratıcı Yazarlık eğitimleri alarak dijital içerik üreticiliği konusunda profesyonel düzeyde çalışmalar yapmaya başladım. Farklı dallara sahip birkaç firma, web tasarımcıları ile çalışmakta ve düzenli olarak içerik üretmekteyim.

Alanımda profesyonelliği yakaladığımı düşünüyorum. İstenilen her konuda Seo uyumlu, özgün içerikler üretmek benim için keyifli bir süreç. 

Müşterilerimin isteklerine uygun olarak yazdığım yazılar Google analizlerinde ilk sıralarda yer almakta ve olumlu geri dönüşler kazanmaktadır. 

Sizlerde eşsiz içerikler ile ticari kimliğinizi profesyonelleştirmek ve kazançlarınızı artırmak isterseniz içeriğiniz ve siteniz hakkındaki detayları mesaj kısmından iletmeniz yeterlidir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (44)

portatif
23 Kasım 2022 01:20 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

cagdev
8 Kasım 2022 09:46 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık

harunaykan
20 Temmuz 2022 11:20 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

ekinoxbilisim
2 Haziran 2022 22:10 tarihinde gönderildi.

4 yazı siparişim, özgün ve hızlı bir şekilde teslim edildi. teşekkürler

zehra31
26 Mayıs 2022 00:40 tarihinde gönderildi.

Gayet başarılı, teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net