• Giriş
  • Kayıt Ol

gulsah02

İsim
: Gülşah G.
Kayıt Tarihi
: 12 Aralık 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. İstanbul'da yaşıyorum. Seo ve Ads hizmeti veren bir ajansta aktif olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda bir içerik sitesinde aktif yazarım. İçeriklerimi araştırarak, kitlenize uygun dille yazabilirim. İçeriklerinizde istediğiniz ek bir özellik varsa iletebilirsiniz. Kaliteli içerik için benimle iletişime geçebilirsiniz. İçeriklerinizi hafta sonu daha hızlı şekilde yazabilirim.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçeriklerinizi SEO'ya uygun olarak içerik yazabilirim. Aynı zamanda SEO ajansında çalıştığımdan dolayı hafta sonları daha hızlı içerik aktarımı sağlayabilirim. Daha önce blog içeriği, tanıtım yazısı, kategori yazısı, web site içerikleri yazdım. Meslek gereği farklı sektörlerde içeriklerin yazılma diline hakimim. 

Aynı zamanda bir içerik sitesinde aktif yazarım. İçeriklerimi araştırarak, kitlenize uygun dille yazabilirim. İçeriklerinizde istediğiniz ek bir özellik varsa iletebilirsiniz. Kaliteli içerik için benimle iletişime geçebilirsiniz. İçeriklerinizi hafta sonu daha hızlı şekilde yazabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net