• Giriş
  • Kayıt Ol

gulnamepaca

İsim
: Gülname P.
Kayıt Tarihi
: 11 Mayıs 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

2014 yılından beri bu sektörün içerisindeyim. Şu anda da aktif olarak bir internet sitesine içerik üretiyorum. Blog içerikleri,ürün tanıtımı, basın bülteni, metin yazarlığı, ürün yorumu gibi daha birçok Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Özellikle içerik üretimi, ürün tanıtımı ve basın bülteni konusunda kendime çok güveniyorum çünkü bu konuda daha hizmet vermiş bulunmaktayım. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte güzel işler başaracağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteğiniz doğrultusundabeklediğiniz gibi bir içeriği sizler için üretebilirim. Sizlerden tek isteğim ne istediğinizi ve ne beklediğinizi bana açıkça iletmeniz. Tüm verileri bana verdikten sonra istediğiniz metine ulaşmış olacaksınız. İçeriklerinizi okuyucunun ilgisini çekecek şekilde hazırlamaktayım. 

Neden Ben? 

Bu işte tecrübeliyim ve şu anda da bir internet sitesine sürekli olarak farklı konularda içerik üretiyorum. Okuyucu kitlesini metine adapte edebiliyorum. 

 

Yazdığım içerikler size yeni okuyucular, güvenilirlik kazandırır. Belli bir müşteri, okuyucu kitlesi oluşur. 

Kozmetik ürünleri hakkında bir içerik istediğinizde ise o ürünü hemen deneyerek doğru deneyimlerle kullanıcıyı bilgilendirebilirim. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net