• Giriş
  • Kayıt Ol

guldenz

İsim
: Güldeniz B.
Kayıt Tarihi
: 12 Eylül 2019
Son Giriş
: 8 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Muhasebe öğretmeni ve bir işletme mezunu olmamın yanı sıra muhasebe , işletmecilik bilgilerimle sizlere yardımcı olmaya her zaman varım ve ayrıca İşaret dili eğitmeni ve tercümanlık yapıyorum. Işaret dili öğretmenliğimi de halk eğitimde icra etmekteyim . Gerek isitme engelliler ve gerekse özel eğitim alanlarında yazılarınızı iki güne teslim ederim . Büro yönetimi,liderlik, yönetici asistanlığı eğitimlerinde sertifikam var. Bazı işyerlerinde işaret dili için eğitimler verdim.işaret diliyle ilgili makalelerim var. Satılan hazır makalelerimden de anlaşılacağı gibi kendi yazılarım her zaman mevcut. Istekleriniz açık bir sekilde belirtildîği süreçte pîşman olmayacağınız bir yazı elinize ulaşacak . Bu yüzden ben diyorum.!!! Yüklü siparîş daha çok motive eder beklerim keşfiniz için...


Türkçe Makale Siparişi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Verdiğiniz siparişleri ayrıntılı olarak iletmeniz sipariş teslim konunuzu daha iyi yazmamı sağlayacaktır.  Öğretmen oluşum ve araştırmayı seven biri olarak tekrara düşmeyen , kelime kalabalıklığından uzak bir teknikle akıcı olarak sizlere hizmet vermekten .İstekleriniz doğrultusunda özgün bir şekilde içeriklerinizi üretebilirim.sahip olduğum okuma ve yazma merakı ile isteklerinize kısa sürede cevap verebilirim. Güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Uygun fiyata kaliteli içerik teslim almak, aldığınız hizmetten memnun kalmak, memnun olmadığınız yazıları tekrar tekrar yazdırabilme ayrılacağına sahip olmak adına benimle çalışabilir ve farkı gözlerinizle görebilirsiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (24)

rustuyilmaz
16 Ocak 2023 13:15 tarihinde gönderildi.

siparişi onayladım ama kesinlikle memnun kalmadım. tek başlık altında 600-800-1000 kelimelik makale yazılmış. makalenin içinde geçmesini istediğim cümle neredeyse 12 kereye kadar geçmiş. makalenin içinde yazılanların bir kısmı diğer makalelerde de geçiyor. etiket olarak belirttiğim kelimeleri birçok defa peşpeşe cümlelerde kullanmış.

kaancanturk
2 Haziran 2020 02:51 tarihinde gönderildi.

15 Makale alındı ++

kaancanturk
24 Mayıs 2020 00:38 tarihinde gönderildi.

Makale alındı

ayalcin
27 Mart 2020 21:28 tarihinde gönderildi.

Anahtar kelimelere uyulmamış, türkçe imla hataları var . yine de teşekkürler

kaancanturk
26 Mart 2020 15:26 tarihinde gönderildi.

Makale alındı

Whatsapp Destek - icerik.net