• Giriş
  • Kayıt Ol

gregorsamsa

İsim
: Yağmur E.
Kayıt Tarihi
: 10 Mart 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Elektrik-elektronik mühendisliği lisans öğrencisiyim. Teknoloji ve ARGE ile yakından ilgileniyorum. Bilim ve teknolojinin yanında merak duygusunun peşinden giderek felsefe,mitoloji,astroloji,rüya yorumları konularında da sürekli olarak araştırmalar yapıyorum. Öğrendiklerimi uygun kurallar çerçevesinde özgün ve SEO uyumlu olarak makaleler halinde sunmak için buradayım. İşimi mühendislik gereği disiplin ve özenle yaparım. Aynı özveriyi makale yazarken de sağlarım. Anahtar kelimelerin uygunluğu ve içeriğin net bilgiyi vermesi öncelikli amacımdır. Faydalı olmam dileğiyle...


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makaleleri hazırlarken dikkat ettiğim hususlar;

Hazırlayacağım makalenın SEO uyumlu olmasına özen gösteririm. Birinci önceliğim uygun ve yeterli düzeyde anahtar kelimeler kullanmaktır. Bu özellik sizi arama motorunda daha öncelikli olarak görünür hale getirecektir.

Makalenin doğrudan net bilgi vermesi ve anlaşlılır bir dille yazılmış olması benim için önemli bir husustur. Okuyan bir insanın başka kaynaklara başvurması gerekmemelidir.

Kendi bilgi birikimim ve araştırdıklarım sonucu elde ettiğim yeni bilgileri özgün bir şekilde dile getiririm. Türkçe noktalama işaretlerine ve anlam bütünlüğüne önem veririm.

Makaleyi başlıklarla daha anlaşılır hale getirir ve okuyanı yormamasını sağlarım.

İstekleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapar ve makaleyi en uygun halde size sunarım. Disiplinli ve özverili çalışmayı sever yaptığım işe saygı duyarım. Zamanında teslim benim için çok önemlidir.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net