• Giriş
  • Kayıt Ol

grayhats

İsim
: Emre U.
Kayıt Tarihi
: 8 Mart 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

10 yıldan beri içerik yazıyorum, ayrıca düzenli çalıştığım Türkiye çapında büyük haber siteleri mevcut. Tüm gün bilgisayar başında olduğum için siparişlerinizi hızlıca tamamlayabilirim. Ayrıca İngilizce ve Almanca içerik de üretmekteyim. Bunun dışındaki dillerde de çalışmaktayım. İspanyolca ve Felemenkçe içeriklerinizi de hazırlayabilirim. Hazırladığım içerikler tamamen tarafımdan yazılmakta olup içeriklerin tamamı özgündür.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 13.00 TL Almanca Makale Siparişi: 13.00 TL Arapça Makale Siparişi: 20.00 TL Rusça Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Web siteniz ya da blog sayfanızı Google'da üst sıralara taşımaya yardımcı olacak %100 özgün ve SEO uyumlu içerikler yazabilirim. Anahtar kelime analizi yapılarak doğru kelimelerin kullanılması ile oluşturulan içerikler sayesinde Google aramalarında ön plana çıkmaya başlayabilirsiniz. 

Web siteniz için SEO uyumlu makaleler yazmak, web sitenizin organik trafik almasına yardımcı olacak ve hedef kitlenizle daha iyi bağlantı kurmanıza olanak tanıyacak. Eğer siz de web siteniz için bu hizmete ihtiyaç duyuyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun içerikleri yazarak, web sitenizin büyümesine katkıda bulunacağımdan emin olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net