gomolax

İsim
: Salim K.
Kayıt Tarihi
: 21 Ağustos 2019
Son Giriş
: 3 saat


Hakkımda

Merhaba ben Salim boş kaldığım zamanlarda en büyük hobim içerikler üretmektir. Sadece sevdiğim konularda değil tüm konularda içerik üretmekteyim. Genellikle teknoloji, bilim, internet, yazılım, SEO ve Web sektöründe içerikler üretmekteyim. Hayatım boyunca araştırmayı seven ve teknoloji sevdalısı bir insan oldum. Doğru yerde doğru kelimeler kullandığıma inanıyorum. Umarım aldığınız hizmetten memlun kalırsınız.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kullandığım kelimelerle okuyucuda merak uyandırmak ve yabancı sitelerde dahil olmak üzere konuyla ilgili geniş ve kapsamlı araştırma yaparak okuyucu en doğru şekilde bilgilendirmeyi amaçlıyorum.Kendime en küçük birşey alacak olsam bile internetten detaylı araştırır tüm özelliklerini diğer markalar yada modellerle karşılaştırdığım için içerik hazırlamayı detaylı ve titiz bir şekilde yapacağımdan emin olabilirsiniz.Özgünlük endişeniz kesinlikle olmasın tüm içerikler özgünlük 500 kelimeye kadar %100 özgün , 500 kelime ve üzerinde %95 özgün makale yazabilirim.

Günde yoğunluğa ve konuya göre 1200 kelimeye kadar yazı yazabilmekteyim. Sizde siparişinizi vermeden önce iletişime geçerseniz birlikte teslim tarihi belirleyebiliriz.

Teslimat Süresi Yaklaşık : 1 İş Günü

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (4)

hasanmert
5 Aralık 2019 18:03 tarihinde gönderildi.

İlk teslimattaki özgünlük oranı oldukça düşüktü. Düzenleme talebim sonrası sanki bir bot aracılığıyla değiştirilmiş gibi makale alakasız bir şekilde güncellendi. Biraz daha özverili bir çalışma beklerdim. Yine de teşekkür ederim.

eneskilinc
22 Kasım 2019 00:20 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

eneskilinc
21 Kasım 2019 19:40 tarihinde gönderildi.

Hocama extradan 150 kelimelik makale hediyesinden dolayı teşekkür ederim ellerinize sağlık

eneskilinc
21 Kasım 2019 13:23 tarihinde gönderildi.

Tam istediğim tarzda yazılmış. Sizde internet sitelerinize ekleyeceğiniz "Neden Bizi Tercih Etmelisiniz" konu başlıklı yazıyı hocama yazdırabilirsiniz.