• Giriş
  • Kayıt Ol

gokturk_kilcan

İsim
: Göktürk K.
Kayıt Tarihi
: 2 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Kitap ve kitabın oluşum,üretim ve okuma sürecine duydugum merak beni aniden yazın dünyasına itti diyebilirim.Batılılaşma Dönemi Osmanlı'da Kültür Politikası,arkeolojinin ulus/kimlik oluşumuna etkisi, sanat,karşılaştırmalı kültür,sinema,tarih ve sosyo-politik spor dünyası üzerinde düşündüğüm,okuduğum ve yazdığım başlıca alanlardır.Entelektüel ilgi alanımı aynı zamanda profesyonel bir işe dönüştürme çabasındayım.Üretim alanım Deontolojik Etik çerçevesinde sınırlandırılmış olup elimden geldiğince en kısa sürede dönüş yapmaktayım.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net