goksucolak

İsim
: Göksu Ç.
Kayıt Tarihi
: 3 Haziran 2021
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

Merhabalar ben Göksu.Yazmaktan ve yazarken içinde kaybolduğum dünyada bulunmaktan hep zevk aldım. Genellikle mitoloji, sinema, sağlık, astroloji ve hayvanlar üzerine içerik üretmeyi tercih ediyorum; hem yazarken bana keyif veriyor hem de bu işi severek yaptığım için okuyucuya daha verimli bir içerik sunduğumu düşünüyorum. Yaratıcı kişiliğime güveniyorum. Bu sayede konu ne olursa olsun diğer işlerin arasından sıyrılıp ön plana çıkmada başarılıyım. Açıkçası yazdıklarımı aktarabileceğim ve insanların faydalanmasını sağlayabileceğim böyle bir platformda bulunmak beni mutlu ediyor. Umuyorum ki hep birlikte güzel işler başaracağız!


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba!

İnsanlara kaliteli ve özgün içerikler mi sunmak istiyorsunuz? Ben tam olarak bu konuda size yardımcı olmak için buradayım. Seçtiğiniz konu doğrultusunda, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde orijinal ve seo uyumlu bir içerikler üretebilirim. Sizin içeriğini yazmamı istediğiniz konu ile ilgili farklı kaynaklardan derinlemesine bir araştırma yaptıktan sonra, sizin beklentilerinizi baz alarak kendi düşüncelerimle pekiştirip yorumladığım nitelikli işler ortaya koyabilirim.

Okuyucunun nelerden keyif alacağını ve etkileyici bir içerik için nerelerin üstünde durulması gerektiğini bilirim. Bu sayede ilgi çekici makaleler yazarak okuyucunun sitenizde geçirdiği vakti olumlu etkiler, okuyucuyu siteye bağlarım. Size özgün ve ilgi çekici bir içerik sağlamanın yanında sorumluluk bilincine sahip biri olarak disiplinli bir çalışma süreci garantisi verebilirim. Zamanında teslimat benim de önem verdiğim bir konudur. Başladığım işi yapabileceğimin en iyi şekilde yapmak için gerekli özveriye sahibim.  

Sizlerden de ufak bir ricam olacak. Sipariş verirken isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylıca aktarırsanız hem sağlıklı bir ilişki kurmuş oluruz hem de daha verimli sonuçlar elde ederiz.

 

YAZMANIN SINIRI YOKTUR!

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.