• Giriş
  • Kayıt Ol

gokhan29

İsim
: Gökhan A.
Kayıt Tarihi
: 18 Mart 2024
Son Giriş
: 1 hafta

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar, Maalesef bu alanda profesyonel anlamda ilerleyemesem de yazı-çizi işlerine olan hevesim hiç bitmedi ve bu arzum beni özellikle son zamanlarda yeni bir maceraya atılmak yönünde çok fazla tetikliyor. Bir şeyler yapmak ve kariyerimi bu alanda devam ettirmek istiyorum. Bugüne dek amatör olarak binlerce yazı yazdım ve yazdırdım, içerik ekibi yönettim, internet haberciliği alanında sayısız projede yer aldım. Futbol yorumcusu Uğur Meleke'nin resmi web sitesinde adminlik yaptım. Çalıştığım şirketin üç ayda bir çıkan kurumsal dergisini tek başıma hazırladım; burada aralarında siyasetçi, ekonomist, köşe yazarı da olan ünlü isimlerle röportajlar yaptım. Projelerinizin içerik ekibine herhangi bir yerinden dahil olup part-time ya da full time editörlük/yazarlık yapmak isterim. Ek olarak bana verilen süreli görevleri yerine getirebilirim. SEO uyumlu yazabiliyorum, ayrıca daha önce News kayıtlı sitelerde çalışmışlığım da bulunmakta.


Türkçe Makale Siparişi: 14.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar,

Maalesef bu alanda profesyonel anlamda ilerleyemesem de yazı-çizi işlerine olan hevesim hiç bitmedi ve bu arzum beni özellikle son zamanlarda yeni bir maceraya atılmak yönünde çok fazla tetikliyor. Bir şeyler yapmak ve kariyerimi bu alanda devam ettirmek istiyorum. Bugüne dek amatör olarak binlerce yazı yazdım ve yazdırdım, içerik ekibi yönettim, internet haberciliği alanında sayısız projede yer aldım. Futbol yorumcusu Uğur Meleke'nin resmi web sitesinde adminlik yaptım. Çalıştığım şirketin üç ayda bir çıkan kurumsal dergisini tek başıma hazırladım; burada aralarında siyasetçi, ekonomist, köşe yazarı da olan ünlü isimlerle röportajlar yaptım.

 

Yazmaktan keyif aldığım ve tecrübeli olduğum konular: futbol, siyaset, ekonomi, tarih, biyografi, kitap ve film incelemeleri olsa da istenilen her konuda yazabilirim tabii.

 

Projelerinizin içerik ekibine herhangi bir yerinden dahil olup part-time ya da full time editörlük/yazarlık yapmak isterim. Ek olarak bana verilen süreli görevleri yerine getirebilirim. SEO uyumlu yazabiliyorum, ayrıca daha önce News kayıtlı sitelerde çalışmışlığım da bulunmakta.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net