• Giriş
  • Kayıt Ol

gokhan24

İsim
: Gokhan A.
Kayıt Tarihi
: 20 Ocak 2022
Son Giriş
: 1 hafta

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (35)


Hakkımda

Merhaba, Kitap okumayı ve çeşitli konularda araştırma yapan biri olarak kendimi her geçen gün geliştirip sizlere kaliteli içerikler oluşturup içerik.nette "Hazır Makale" satarak kazanç sağlıyorum. Şuan için içerik.nette satılan hazır makale sayım 70' i geçti. İçerikleri hazırlarken KAZAN-KAZAN-KAZAN mantığıyla hareket ediyorum. Aslen İstanbul' da bir kurumda yazı işlerinde çalışıyorum. Şuan hazır içeriklerim ağırlıklı olarak SEO üzerinedir.


Türkçe Makale Siparişi: 12.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"gokhan24" Örnek İçerikleri

  • Kaliteli İçerik Oluşturma Süreçleri

Hizmet Açıklaması

    Bir web sitesi sahibi olan kişiler veya müşterileri için web sitesi oluşturan ajanslar ürettikleri içerikler sayesinde hedefledikleri yerlere ulaşarak başarı sağlamak ister. Fakat bariz bir problem var. SEO uyumlu özgün içerikler üretmek ve bunları düzenli olarak yayımlamak bir takım zorlukları beraberinde getirmektedir.

    Kimileri bunu bilgisayar başında saatlerce zaman ayırarak yapıyor. Hatta bazen işleri yetiştirebilmek için sevdikleri için ayırdıkları zamanlardan çalıyorlar.

    Kimileri de sırf içerik üretmek için belli bir ücret karşılığında personel çalıştırıyorlar. Tabi bu iş sadece personele ödenen maaşla bitmiyor. Personel için ofis, çalışma masası, bilgisayar... bu masraflar gider de gider.

    Ben bu problemlerin hepsinin farkına varan biriyim. Bu nedenle de çözüm olarak hem zamandan  hem de paradan   tasarruf yapmanızı sağlayacağınız aşağıdaki linkte yer alan çeşitli konularda kolayca direk alabileceğiniz, SEO ile uyumlu ve özgün bir şekilde hazır içerikler yazdım.  İçerikler tükenmeden hemen başlıklara bir göz atmanızı öneririm.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Email Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net