gokhan24

İsim
: Gokhan A.
Kayıt Tarihi
: 20 Ocak 2022
Son Giriş
: 17 dakika

Hazır Makalesi (49)

Hakkımda

Kitap okumayı ve çeşitli kaynaklardan sürekli yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Etkili öğrenmenin gerçekleşmesi bana göre önce insanın bir güzel kendini yetiştirip öğrendikleriyle kendini doldurmasıdır. Daha sonra bu öğrendiklerini kendi düşünce sisteminde bir güzel yoğurup özgün bir şekilde aktarmasıyla gerçekleşir. Ben de 15 yılı aşkın sürede öğrendiklerimle artık dolma evresini tamamladığımı ve taşma evresi diye tanımladığım öğrendiğim her şeyi başkalarıyla paylaşıyorum. Bunu da yazdığım makaleler ile gerçekleştiriyorum.


Fiyat Tarifesi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

      Kitap okumayı ve çeşitli kaynaklardan sürekli yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Bana göre etkili öğrenmenin gerçekleşmesi  demek, önce insanın bir güzel kendini yetiştirip öğrendikleriyle kendini doldurmasıdır. Daha sonra bu öğrendiklerini kendi düşünce sisteminde bir güzel  yoğurup özgün bir şekilde başka insanlara aktarması demektir.

      Bu bağlamda 15 yılı aşkın süredir çeşitli konularda öğrendiklerimle artık dolma evresini tamamladığımı ve taşma evresi diye tanımladığım, öğrendiklerimi başka insanlarla paylaşma konusunda yetkinim. Bunu da makalelerim aracığıyla gerçekleştirmek beni mutlu ediyor.

      Benden istediğiniz işin tarifini (brief) ne kadar kısa ve net tarif ederseniz sizlere sunacağım işin kalitesi de o derece kaliteli olacaktır. Kolaylıklar dilerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.