gokhan

İsim
: Gökhan Ş.
Kayıt Tarihi
: 15 Eylül 2018
Son Giriş
: 10 ay


Hakkımda

Gökhan Şengül. Trakya Üniversitesi- İşletme Bilgi Yönetimi Mezunuyum. Şuan İstanbul Üniversitesi-Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Ayrıca özel bir şirkette İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev almaktayım. Belirtmiş olduğum kategorilerde başarılı ve okunan yazılar yazmaktayım.Öğrencilik yıllarımda Türkiyenin önde gelen bir ekonomi bloğunda editör ve yazar olarak görev yapmış olup yazılarım çeşitli platformlarda yayınlanmış ve geniş kitleler tarafından sevilerek okunmuştur.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.