gokcendemiral

İsim
: Gökçen D.
Kayıt Tarihi
: 20 Haziran 2018
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde okuyorum. 8 yıldır hobi olarak ilgimi çeken her konu hakkında bir şeyler yazıyorum. Özellikle kadınlar, hukuk, ekonomi, hayvanlar, kitaplar hakkında içerik üretmekten keyif alıyorum. Ayrıca İngilizce çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Tanıtım yazısı, ürün açıklaması ve çeviri hizmetleri türlerinde kendime güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim, içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragraflara bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Dil bilgisi kurallarına oldukça dikkat ederim. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?

Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız, birlikte güzel bir çalışma süreci geçirebiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.