• Giriş
  • Kayıt Ol

gokce26

İsim
: Gökçe Y.
Kayıt Tarihi
: 9 Ocak 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. Psikolojiye ve sosyolojiye özel olarak ilgim var. Yazdığım yazıları, okuduğum herkes kalemimin çok kuvvetli olduğunu söylüyor. Yazı yazmak da özel olarak ilgilendiğim bir kol. Halk efsaneleri, hikayeler, mitolojik unsurlar, Türk edebiyatı ve dünya edebiyatı, yazarlar, sosyolojik ve psikolojik araştırmalar, popüler sinema filmleri, sanat filmleri hakkında makale ve deneme yazıları yazabilirim. Yaratıcı yazarlık konusunda kendime çok güveniyorum. Bu platformda da hep beraber çok güzel işler başaracağız eminim ki.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Herhangi bir yazı isteğinde lütfen net bir şekilde isteklerinizi belirtiniz. Yazılar tamamen özgün bir şekilde yazılmaktadır. Yazılar seo uyumlu olarak yazılmaktadır.

Daha önceki iş tecrübelerimden de edindiğim iş disiplini sayesinde, istediğiniz makaleler ve yazılar tam zamanlı şekilde elinize ulaşaktır.

Yazıların biçimleri, rahat okunabilirliğe uygun şekilde tasarlanmakta, maddelenmekte, kelimeler özenle seçilmektedir. Yazı içeriğine göre konular başlıklara ayrılarak yazılır. 

Seo uyumlu ve yüksek okunabilirlik sayesinde dikkat çeker, akıcı olduğu için yazılar takip edilir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net