• Giriş
  • Kayıt Ol

godsavethesnk

İsim
: Sedanur K.
Kayıt Tarihi
: 8 Nisan 2023
Son Giriş
: 1 hafta

Standart Yazar


Hakkımda

Ortaokulda Türkçe öğretmenimin yönlendirmesi ile yazı yazma serüvenime başlamış bulunmaktayım. Kendimi birçok alanda geliştirme fırsatım oldu özelliklede Dünya Edebiyatı hususunda . Bunun yanı sıra sinema, sanat, gastronomi alanında da kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. Web sitesinde yazı yazma konusunda kendime bir hayli güveniyorum. Umuyorum ki birlikle güzel ve uzun vadeli işlere imza atarız.


Türkçe Makale Siparişi: 7.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 10.00 TL Almanca Makale Siparişi: 10.00 TL Arapça Makale Siparişi: 10.00 TL Rusça Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Herkese selamlar, Ben Sedanur Korkmaz. 24 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili Ve Edebiyatı mezunuyum. Kitap okumayı ve bir şeyler yazmayı seviyorum. İngiliz, Rus, Japon ve Fars dili ve edebiyatını severek okuyor ve takip ediyorum ayrıca dizi ve filmleri severek takip ediyorum. Tiyatro skeç senaryolar yazıyorum. Yakında kitap yazmayı düşünüyorum.Diksiyon ve yazım kurallarına önem veriyorum. Ek gelir elde etmek amaçlı bu platformu bulup, burada makaleler yazıp, sizlere sunmak istiyorum. Şu an için sizlere uygun makaleler yazmak için hazırım. Benimle iletişime geçebilirsiniz.  

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net