• Giriş
  • Kayıt Ol

gnssrp

İsim
: Serap I.
Kayıt Tarihi
: 29 Ocak 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Adım Serap 2014-2015 yılları arasında içerik yazarlığına ilk adimımı attım. Tüketicileri bir konuda harekete geçirmeye teşvik etmek ya da satış amaçlı dönüşümlerini artırmak amacıyla içerikler hazırlarken iyi bir dil kullanmak konusunda oldukça özverili ve disiplinli bir tutum sergilemekteyim. Kampanyalar, arama sonuçları, reklamlar ya da emailler için hazırladığınız içeriklerin dönüşümü artırması için kelimelerin gücünü iyi kullanmak oldukça özen göstermekteyim. Pazarlama çalışmalarını güçlendirmek için içerik üretmek iligili ve hakim olduğum konulardan biridir. Tüketicilere sadece yararlı bilgiler sunmak yeterli değildir. Önemli olan dönüşüme etkisi olan, satan içerikler üretmektir. Aşağıda yer alan dönüşümü artırma amaçlı içerik yazma örnekleri, daha etkili içerikler hazırlamanızda yardımcı olacaktır.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

  Adım Serap 2014-2015 yılları arasında içerik yazarlığına ilk adimımı attım.

Tüketicileri bir konuda harekete geçirmeye 

teşvik etmek ya da satış amaçlı dönüşümlerini artırmak amacıyla içerikler hazırlarken iyi bir dil kullanmak konusunda oldukça özverili ve disiplinli bir tutum sergilemekteyim. Kampanyalar, arama sonuçları, reklamlar ya da emailler için hazırladığınız içeriklerin dönüşümü artırması için kelimelerin gücünü iyi kullanmak oldukça özen göstermekteyim.

 

Pazarlama çalışmalarını güçlendirmek için içerik üretmek iligili ve hakim olduğum konulardan biridir. Tüketicilere sadece yararlı bilgiler sunmak yeterli değildir. Önemli olan dönüşüme etkisi olan, satan içerikler üretmektir.

 

Aşağıda yer alan dönüşümü artırma amaçlı içerik yazma örnekleri, daha etkili içerikler hazırlamanızda yardımcı olacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net