• Giriş
  • Kayıt Ol

glshgln

İsim
: Gülşah G.
Kayıt Tarihi
: 13 Haziran 2019
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Üniversite doktora derecemi 2017 yılında aldım. Araştırmayı ve her türlü konu hakkında bilgi sahibi olmayı seviyorum. İşim gereği belli bir konuda ayrıntılı inceleme, doğru bilgiye erişme konusunda deneyimliyim. Güncel konuları takip ederim ve bu konularda özgün içerikler üretebilirim. Eğitimim gereği ekonomi ve finans konularında uzmanlığım bulunmaktadır. Blog içerikleri, tanıtım yazıları, reklam içerikleri konularında amaçlarınıza göre stratejik düşünerek içerikler oluşturabilirim. Araştırma, inceleme ve gözlem yeteneğime güvenirim. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konu hakkında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.


Türkçe Makale Siparişi: 8.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Eğitimim ve iş deneyimim gereği, doğru bilgiye kısa sürede ulaşma ve hedef kitlemiz doğrultusunda sunuş yapmak konusunda deneyimliyim. İçerikleri seo uyumlu, özgün içerik ve formatta, okuyucunun içinde kaybolmadığı bir biçimde sunma konusunda sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarım.

Doğru ve temiz bilgi sunmak, okuyucularınızın sitenizde daha uzun zaman geçirmesi ve ziyaretlerinin sürekliliğini sağlamak için birlikte uzun süreli çalışmak isterim. 

Araştırma, inceleme, gözlem, anlama ve anlatım yeteneğime güvenirim. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konu hakkında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Liste İçerik
Email Bülteni
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net