gizzemyl

İsim
: Gizem Y.
Kayıt Tarihi
: 18 Kasım 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Son birkaç yıldır içerik yazarlığında kendimi geliştirmekten keyif ve merak alıyorum. Eğitim, sağlık, teknoloji, moda, edebiyat vb. gibi konularda nitelikli içerikler üretmeyi seviyorum. Bu içerikler konusunda da ortaya çıkaracaklarımda kendime son derece de güveniyorum. Bol bol okumayı ve araştırmayı seven bir birey olduğum için çoğu zaman okuduğum ve ben de merak uyandıran konular da kendi adıma içerikler üretip yazmak beni mutlu ediyor ve keyif alıyorum. Siz değerli içerik.net üyelerine de hizmet vermekten onur duyacağım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Siz değerli içerik.net üyelerinin beklentileri ve ihiyaçları doğrultusunda seo uyumlu tamamen yeni bir şekilde  içerikler üretebilirim.Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden ben diye soracak olursanız;

Kişiliğimde bulunan sorumluk sahibi özelliğim olsun iş disiplinim olsun hızlı ve özgün bir şekilde iş bitiriciliğimle sizin isteklerinize yanıt verebilmek için size uygun içerik yazarı  arıyorsanız birlikte güzel bir süreci yürütebiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.