gizmo90

İsim
: Gizem G.
Kayıt Tarihi
: 8 Ocak 2019
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Bir alanda ve konuda, SEO uyumlu yazılarınızı özenle hazırlarım. SEO konusunda eğitim almış biri olarak aynı zamanda makale yazarlığı yaptığım için uzman bir iş elde etmenin rahatlığını size sağlayabilirim. Kusursuz bir iş için özveri ile çalışarak, revize garantili, teslimat sağlarım. Her alanda yazmak, bir makale yazarı için tecrübe ve bilgi birikiminin arttırır. Tecrübelerimin bir kısmını da bu sayede kazandım. Bu nedenle konu kısıtlaması olmadan her konuda sizlere hizmet vermekten keyif duyarım.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bir alanda ve konuda, SEO uyumlu yazılarınızı özenle hazırlarım. SEO konusunda eğitim almış biri olarak aynı zamanda makale yazarlığı yaptığım için uzman bir iş elde etmenin rahatlığını size sağlayabilirim. Kusursuz bir iş için özveri ile çalışarak, revize garantili, teslimat sağlarım. 

Kullanıcı dostu ve Google’a özel olarak içeriklerle hazırladığım özgün makaleler yazma konusunda tecrübeliyim. Tüm bu tecrübelerim doğrultusunda en iyi performans ile sizin için sitenizde beğenilen ve okumak için tercih edilen yazılar oluştururum. 

Vereceğiniz makale siparişi ile ilgili detayları iletirseniz makaleler içerik olarak daha doyurucu olacaktır. Bu sayede siteniz Google gözünde değer kazanır. 

Her alanda yazmak, bir makale yazarı için tecrübe ve bilgi birikiminin arttırır. Tecrübelerimin bir kısmını da bu sayede kazandım. Bu nedenle konu kısıtlaması olmadan her konuda sizlere hizmet vermekten keyif duyarım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.