• Giriş
  • Kayıt Ol

gizemvitosa

İsim
: Gizem V.
Kayıt Tarihi
: 18 Temmuz 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Bu sektörde; hem mezun olduğum Marmara Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisans Programı'ndan edindiğim bilgiler hem de kariyer hayatım boyunca çeşitli firmalarda pazarlama ve kurumsal iletişim alanlarında edindiğim deneyim ile birlikte işimi severek yapıyor ve işim gereği iletişim aktiviteleri ve içerik üretimi yapıyorum. Bu mecrada bulunma sebebim; sevdiğim işi yaparken kendimi geliştirmek aynı zamanda faydalı olabilmek, çalışmaları bir adım öteye götürebilmek.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba, 

Bu sektörde; hem mezun olduğum Marmara Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisans Programı'ndan edindiğim bilgiler hem de kariyer hayatım boyunca çeşitli firmalarda pazarlama ve kurumsal iletişim alanlarında edindiğim deneyim ile birlikte işimi severek yapıyor ve işim gereği iletişim aktiviteleri ve içerik üretimi yapıyorum.  Bu mecrada bulunma sebebim; sevdiğim işi yaparken kendimi geliştirmek aynı zamanda faydalı olabilmek, çalışmaları bir adım öteye götürebilmek. 

Severek yapmakta olduğum ve kariyer hayatım boyunca hep bir ucundan tuttuğum bu sektörde, ana fikrinizi, değinmek istediğiniz konuları ve alt başlıkları belirtmeniz halinde, en kısa süre içerisinde size iletmek adına bulunuyorum. 

 

Görüşmek Dileğiyle.. 

 

Gizem, 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net