gizemsakalli

İsim
: Gizem S.
Kayıt Tarihi
: 19 Eylül 2018
Son Giriş
: 4 hafta


Hakkımda

Marmara Üniversitesi İşletme Lisans, aynı üniversitede Global Pazarlama Yüksek Lisansını tamamladım. Birçok sertifika programına katıldım: MEB onaylı İş ve Sosyal Yaşamda İletişim, Bilge Adam Digital Medya Uzmanlığı, Nöro-Marketing vb. Eylül sonu itibariyle Maltepe Üniversitesi İletişim Bilimleri dalında Doktora Programına başlıyorum. Bu zamana kadar iş hayatında yaşadığım deneyimler (içerik yönetimi, editör yardımcılığı, etkinlik yönetimi, sosyal medya yönetimi, yazı işleri vb.), üniversite ve yüksek lisans eğitimlerime güvenerek içerik.net üyelerine Freelance olarak hizmet vermek istiyorum. İş deneyimlerimden yola çıkarak web sitenizde ürünleriniz, misyon, vizyon, hakkımızda, blog yazısı gibi tüm içeriklerinizi istediğiniz biçimde pazarlama dilinde yazabilirim. Yayınevi, website, blog, e-ticaret, dergi vb. online veya basılı yazılı mecralarda içerik editörlüğü ve yazarlık yapabilirim. Özgün içerikler ve makaleler üretip yazabilir, ürün ve veri girişleri, blog yazıları, yazı düzenleme ve redaksiyon, yorum yazma gibi alanlarda da hizmet verebilirim.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Neden Ben?

Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla çalışma ve birlikte üretebilme fırsatım oldu. Birçok detayı öngörme, halletme, hızlı ve atik olma yönlerimi ortaya çıkarma, insan ilişkilerini geliştirme fırsatı buldum. Detaycı, titiz, araştırmacı, mükemmelliyetçi ve meraklı bir yapıya sahibim. İş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Hizmetlerim:

* Seo Uyumlu Özgün Tanıtım, Blog ve Makale Yazarlığı

* Metin ve İçerik Düzenleme Editörlüğü (Yazmak istediğiniz yazıyla ilgili cümleleri verin, ben anlaşılabilir makaleye çevireyim)

* Web siteniz için Özgün İçerik Üretimi (ürün açıklaması, kategori açıklaması, web sitesi içeriği, e-bülten)

* Son Okuma/Yorum Değerlendirme

* Diğer Makale ve İçerikler

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.