gizemkaraca

İsim
: Gizem K.
Kayıt Tarihi
: 3 Ocak 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Balıkesir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Özel bir kurumda 5 yıldır Yazı İşleri Sorumlusu olarak çalışmaktayım. Çeşitli kongrelerde bildiri sunumu gerçekleştirdim ve hali hazırda ilgili web sayfasında yayınlanan 1 yüksek lisans tezim ve ilgili kongre web sayfasında yayınlanan e-kitapta bildirim bulunmaktadır.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz üzere akademik açıdan donanımlı, etik açıdan doğru, erişilebilirlik açısından verimli makaleler yazabilirim. İsteklerinizin son teslim tarihi konusunda hassas çalışma prensibim ile mağduriyet yaşamazsınız. Karşılıklı anlaşmaya varılan son teslim tarihinde içeriğiniz elinizde olacaktır. Bu bağlamda karşılıklı güven prensibi esastır.

Hazırlayacağım içerikte; konu akışı, alt başlıklar ve yazı bütünlüğü açısından kolay anlaşılabilir bir üslupla okunabilirlik seviyesi yüksek olacaktır. Konuların çeşitliliği ile ilgili yapacağım ön hazırlık çalışması sayesinde içeriğinizin zenginleşmesini sağlarım.

Akademik arka planı somut verilerle desteklenen ve profesyonel iş geçmişi verimli bir yazar olarak beni tercih etmeniz, isteklerinizin karşılanması hususunda size olumlu geribildirimler,sadık bir okuyucu kitlesi ve içerik sunmakta kolaylık sağlayacaktır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.