• Giriş
  • Kayıt Ol

giraycan

İsim
: Giray C.
Kayıt Tarihi
: 12 Ağustos 2022
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Merhabalar, Lefkoşa/KKTC, 2002 doğumluyum. İlköğretimimi KKTCde tamamladıktan sonra lise için Antalyaya gittim. Ardından ise bugün, İstanbul Teknik Üniversitesi - Gemi ve Deniz Teknolojisi 2. sınıf öğrencisiyim. İngilizce hazırlık sınıfını B1+ seviyesinde tamamladım. Daha önce, oyun/uygulama makaleleri üzerinde çokça yazı yazdım ve kripto para piyasası hakkında çeviri yazılarında bulundum. Bilim, siyaset, ekonomi, video oyunları, mobil oyunlar, askeriye ve okuma yapmak ilgi alanlarımın içindedir.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Müşterinin talebine yüzde yüz karşılık verebilecek iş disiplinine ve kaliteye sahip, SEO kurallarına uygun yazan bir yazarım. Gençliğimin bana verdiği geniş vizyon özelliği ve enerjim sayesinde istenilen işi zamanında ve kusursuz bir şekilde iletmeye hazırım. Müşterimden beklentim, açıklayıcı bir şekilde bana istediği işin detaylarını atlamadan açıklaması ve tane tane maddeler halinde belirtmesidir. Yazılarımda konu bütünlüğüne ve açıklayıcılığa dikkat etmekteyim. Paragrafların kendi içerisinde ve toplu bir şekilde konuya bağlı kalmasına özen gösteririm. Yazılarımı tüm okuyucu kitlelerinin anlayabileceği bir şekilde yazmaya özen gösteririm, özellikle terimsel bir ifade varsa onu yazı içerisinde cümleyi bozmayacak şekilde açıklayarak okuyucuya yardımcı olurum. Ekstradan müşterimin istediği yazım kalıbına ve iş disiplinine ayak uydurabilirim.

 

Neden beni seçmelisiniz?

Öncelikle çekirdekten yetişme bir yazar olduğum için bu alanda kendimi şanslı buluyorum. İş disiplinim ve iş ahlakım gereği müşterimi memnun etmek birinci vazifemdir. Verilen teslim tarihine kadar işimi en iyi şekilde yapmaktayım. Yazılarımın özgünlüğü sayesinde de herhangi bir initial sıkıntım yoktur. Okuduğumu anlayarak daha anlaşılır bir şekilde okuyuculara sunabilirim.

 

Yazılarımın anlaşılırlığının faydaları nelerdir?

- Herkes tarafından anlaşılabilmesi sayesinde daha geniş bir okuyucu kitlesine sahip olursunuz.

- Konuyla ilgisi olmasa bile okuyucunun, yazıyı anladığı için okumaya devam etmesi ve aynı tarzda yeni yazılar araması sağlanır. Bu sayede diğer yazılarınızın da okunması sağlanır.

- İçeriklerin anlaşılabilirliği sayesinde okuyucunun tekrardan sitenizi ziyaret etmesi sağlanır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net