• Giriş
  • Kayıt Ol

gfurkan

İsim
: Furkan E.
Kayıt Tarihi
: 14 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

yaklaşık olarak iki senedir içerik üreticiliği alanında çeşitli işler yapmış bulunmaktayım. Bir çok ilgi alanım bulunmakla beraber gezi üzerine içeriklerim çoğunluktadır. Ancak içerik üreticiliği alanında kendimi her geçen gün benzeri alanlarda (tarih, farklı kültürler vb.) geliştirerek global dünya düzenine uygun olarak zamanı yakalamaya çalışıyorum. İçeril üreticiliği alanında sizlerle karşılıklı güven ilkesine dayalı, özgün içeriklerin üretildiği bir iş ilişkisi kurmak isterim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz doğrultusunda global standartlara uygun içerikler üretmek isterim. İş ilişkisi kurmadan önce talep ettiğiniz içerikte yer almasını istediğiniz bütün unsurları belirtirseniz sevinirim. Bu şekilde sizin taleplerinize en uygun şekilde ve zaman kaybı yaşamadan içerik üretmek isterim.  

Bu alanda çeşitli tecrübelerimin olması ve özgün içerik üretimi konusunda kendime güvenmemi, beni seçmek için size bir sebep olarak sunabilirim. bir diğer unsur zamanın iki taraf içinde önemli bir unsur olduğunun farkındayım. bu çerçevede kararlaştırdığımız projeleri zamanında bitirmeyi önemsemekteyim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net