gemici_

İsim
: Zeynep
Kayıt Tarihi
: 6 Mayıs 2020
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Merhaba ben Zeynep. Bir şeyler üretmek, yazmak günlük yaşamımda da yer alan aktiviteler arasında olduğu için bu platforma katılmanın iyi bir fikir olabileceğini düşündüm. Sahip olduğum iş disipliniyle orantılı olarak tercihim sürekli plan yaparak yaşamaktansa sorumluluklarımı aksatmayacak şekilde anlık yaşamaktan yanadır. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum ki, içeriklerim belli bir kalıbın dışındadır hep. Kelimeleri her zaman özgür bir şekilde cümlelerin içinde sıralamaktan yanayımdır. Bu şekilde daha özgün içerikler elde edebildiğimi düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.99 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizin içeriğini yazmamı istediğiniz makale ile ilgili özgün ve seo uyumlu içerikler üretebilirim. Net bir şekilde verdiğiniz önemli detayları göz önünde bulundurup, kendim de gerekli olan araştırmaları yaptıktan sonra uygun konu bütünlüğünde bir araya getirip makaleyi özverili bir şekilde hazırladıktan sonra teslim ederim. Araştırmalarımı birçok farklı kaynak arasından yaptıktan sonra her birini kafamda yorumlayıp, harmanlayıp kendi özgün cümlelerimle yazıya dökerim. Farklı yazım taleplerine de uyum sağlayabilirim, sizinle daima iletişim halinde olup görüşleriniz dahilinde en iyi içerikte bir makale teslim etmeyi önemserim.

Basit anlatımlardan olabildiğince kaçınmaya çalışırım. Bunu yaparken anlam kargaşasına yer vermemeye de dikkat ederim. Okuyucuyu zaman zaman düşünmeye iterim. Bu da okuyucunun sayfanızda kalma süresini olumlu yönde etkilemeye fayda sağlar. Zamanında ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir makale teslim etmeyi önemserim. Özgün ve okunabilir içerikler sağlamak çalışma prensiplerim arasında önde gelen özelliklerdendir. Ve istediğiniz içerik fark etmeksizin her türlü makaleyi size teslim edebilirim. 

Bunlar dahilinde sizden ricam, sipariş vermeden önce uygunluk durumu açısından irtibata geçmeniz olacaktır. Böylelikle sağlıklı bir şekilde maduriyetten uzak bir çalışma süreci elde etmiş ve bunu en verimli şekilde geçirmiş oluruz. Birlikte çalışmak dileklerimle...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (20)

kesintisiztv
28 Temmuz 2021 15:22 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.

furkanaksoy
2 Haziran 2021 13:10 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

furkanaksoy
19 Nisan 2021 11:22 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

furkanaksoy
16 Nisan 2021 09:41 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

m50projesi
17 Haziran 2020 13:23 tarihinde gönderildi.

Çok teşekkür ediyorum. Elinize sağlık. Tavsiye ederim :)