• Giriş
  • Kayıt Ol

geceehli

İsim
: Ufuk D.
Kayıt Tarihi
: 12 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 hafta

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar. Uzun yıllardır ilgim sebebiyle edebiyatın birçok alanı ile haşır neşirim. Aynı zamanda Türk Dili ve Edebiyatı anabilim dalı mezunuyum. Hem edebî hem de edebiyat dışı Türkçe metinleri titizlik ve ustalıkla yazabilir, düzenleyebilirim. Size ait olan eserleri de daha iyi bir seviyeye eriştirmek adına inceleyebilir, sizin için oldukça faydalı geri bildirimlerde bulunabilirim. Hasılı, alanım ile ilgili tüm teklifleriniz, sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için profilimdeki MESAJ GÖNDER butonu ile çekinmeden bana ulaşabilir, dilerseniz vakit kaybetmemek için yine profilimdeki HAZIR MAKALELER kısmından, yazmış olduğum hazır metinlere hızlıca ulaşabilirsiniz.. Saygı ve sevgilerimle. *_*


Türkçe Makale Siparişi: 100.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"geceehli" Örnek İçerikleri

  • Açılış Törenlerinden Hâllice

  • Balkon Bakışı Dünya

Hizmet Açıklaması

LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA MESAJ ATINIZ

     Herkese merhaba. Profilimdeki "Hakkımda" kısmında, bu açıklamadakilerle benzer bilgiler vermiş olsam da, yine de özellikle değinmek istediğim bazı noktalar var. Mezun olduğum bölüm gereği, zaten yazı/çizi işlerinin pek çoğuna oldukça aşinayım. Bunun yanında, mezuniyetimden önce de edebiyat ile oldukça ilgili biriydim. Bu uzun süreçteki yazım tecrübelerime bakarak kendime yönelttiğim bakış açısını biraz daha daralttığımda, düzyazılarda herhangi bir kurala ya da düşünceye tabi olarak yazmaktan pek hoşlanmadığım için, kendimi en çok deneme ve sohbet türlerinde başarılı bulduğumu söyleyebilirim. -Tabii ki, takdir her zaman okuyucunundur.- Bu sebeple, özgür davranabileceğim, gündelik sohbet üslubuna yakın bir anlatıya sahip, bilimsel dayanaklar gerektirmeyen metinler yazmanın her zaman birincil tercihim olacağını belirtmek isterim.

     Fakat bunun yanında, elbette ki, edebiyat dışı türlerde de imlâ, dizilim ve biçim yönünden gayet düzgün ve etkileyici metinler yazabilirim. Örnek vermek gerekirse, websiteniz/blogunuz için tamamen karakteristik bir dille kayda değer içerikler oluşturabilirim. Kurmaca metinler oluşturabilir, bir materyale dayalı betimlemeler yapabilirim. Herhangi bir sanatsal eserde kullanılmak üzere (roman, hikâye, oyun tasarımı vs.) karakter veya mekân kurgusu yapabilirim.

     Sizin metinlerinizi en iyi düzeye getirecek şekilde imlâ, dizilim ve biçim yönünden düzenleyebilirim. Sizin eserlerinizi okuyarak yazarlık serüveninizde katkı sağlayacak oldukça faydalı geri bildirimlerde bulunabilir veya yazıda zayıf bulduğunuz yönlerinizi geliştirebilmeniz adına tavsiyeler verebilirim.

     Hasılı, alanım ile ilgili tüm teklifleriniz, sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için profilimdeki "Mesaj Gönder" butonu ile çekinmeden bana ulaşabilirsiniz. Özellikle, mağduriyet yaşamamak için sipariş vermeden önce mutlaka mesaj atıp bilgi almanızı tavsiye ederim. Ve yine dilerseniz vakit kaybetmemek için yine profilimdeki "Hazır Makaleler" kısmından, yazmış olduğum hazır metinlere de göz atabilirsiniz.

     Saygı ve sevgilerimle. *_*

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net