• Giriş
  • Kayıt Ol

gassteci

İsim
: Berker I.
Kayıt Tarihi
: 4 Mart 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2010 yılında hobi başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Özellikle sinema, tiyatro, moda ve diyet üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Ayrıca İngilizce dilinde çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Çocukluğumdan bu yana ilgilendiğim yazma hobisini meslek olarak yapmaya başladım ve büyük bir medya şirketinde editör olarak haberler kaleme almaktayım. Özellikle spor, teknoloji ve genel kültür alanlarından içerikler üretirken, mesleğimin getirdiği refleks ile birçok farklı dalda doğru noktalarda yaptığım araştırmalar ile bilgiler edinip, içerikler üretmek aynı zamanda da öğrenmekten keyif duyuyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Halihazırda meslek olarak Türkiye'nin en çok ziyaret edilen spor sitelerinden birinde editörlük yapıyorum. Talebe göre 'SEO' uyumlu içerikler üretme ve seo araçlarını en verimli şekilde kullanma konusundaki kabiliyetlerime güveniyorum.

Talebinizi en açık ve anlaşılır şekilde ilettiğiniz taktirde, ihtiyacınızı tam manasıyla karşılaşma konusunda elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret edererek, planlı programlı bir şekilde çalışmalarımı tamamlamayı amaçlarım. 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Email Bülteni
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net