gamzesk

İsim
: Gamze S.
Kayıt Tarihi
: 10 Nisan 2019
Son Giriş
: 11 saat


Hakkımda

Üniversite mezunuyum.Evden internet üzerinden çalışıyorum.Farkli konulara ilgim olduğu için hemen her konuda içerik yazabilirim.Başlıca ilgi alanlarım ise; tarih, hukuk, edebiyat, kişisel gelişim, doğa, sağlıklı yaşam,moda,kişisel bakım,örgü model ve teknikleri, tel kırma sanatı. Geniş kitlelere hitap eden kaliteli ve orjinal metinler yazabilirim.Çok vakit almaması için kısa bir örnek metin bırakıyorum , inceleyebilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Çeviri fiyatlandırması için ayrıca bilgi alınız. İngilizce ve Fransızcadan Türkçeye çeviri yapılır.

Detaylı anlatımda bulunduğunuz takdirde kısa sürede içerik hazırlanır.Metinde istenilen değişiklikler gerçekleştirilir.

Karakter aralığı, içeriğe ilişkin görsel, anahtar kelime gibi hususları özel olarak belirtmeniz durumunda daha iyi hizmet alabilirsiniz.

İlgili metinle ilgili istenilmesi durumunda özgün resim oluşturulur ve ayrıca makul düzeyde ücretlendirilir.

Hizmeti  en iyi haliyle almanız için siparişin hazırlanması aşamasında satıcı ve alıcının iletişim halinde olması önemlidir.

"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz." sözünü mutlaka duymuşsunuzdur.İçerik oluşturmak en nihayetinde bir fikir işçiliği olduğu için işin bitirilmesi için gerekli makul süre işin niteliğine göre değişmektedir.Örneğin Cv hazırlanması ile yorum ya da inceleme içeriğinin hazırlanması emek ve zaman bakımından aynı değerde değildir.Game of Thrones'u değerlendirebilmemiz için önce Game of Thrones'u izlememiz gerekir, değil mi?:-)Bu nedenle ilgili işin gerektirdiği özene göre siparişi hazırlama süresi değişecektir.

Anahtar kelime bulma, yeni anahtar kelime oluşturma ve seo uyumunun sağlanması için ilgili programlardan faydalanılmaktadır.

Son olarak daha kaliteli içerik oluşturulması için her türlü eleştirinize açığım!Eleştiriyi kişisel yetersizlik olarak algılamıyorum.Sonuçta, yazılarımı beğenmiyorsanız bana iş fırsatı sunmazsınız.Oysa ki, eleştiriniz benimle daha nitelikli bir iş yapmak istediğinizi gösterir.Bu kesinlikle iyiniyetli ve teşvik edici bir adımdır ve karşılıklı olarak isteklerimizin daha iyi ifade edilmesinin en güzel yollarındandır.

 

  

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları(1)

azar02by
19 Nisan 2019 22:22 tarihinde gönderildi.

İçerik güzel yazılmış