• Giriş
  • Kayıt Ol

gamzenkilic

İsim
: Gamze K.
Kayıt Tarihi
: 24 Ağustos 2022
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba ben Gamze. Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. 2014 yılından bu yana İçerik Yazarlığı ve Editörlüğü çalışmalarıma profesyonel olarak devam ediyorum. İçerik yazarlığı benim için bir ek gelir yöntemi asla değildir, öncelikle bunu bilmenizi isterim. Çok kitap okuyan, üniversite hayatı boyunca bol bol araştırma yapmış ve tezler yazmış birisiyim. Bunları göz önüne almadan ücreti fazla bulanlara sesleniyorum: Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, kesenin de ağzını açmanız gerekir.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba ben Gamze. Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. 2014 yılından bu yana İçerik Yazarlığı ve Editörlüğü çalışmalarıma profesyonel olarak devam ediyorum. İçerik yazarlığı benim için bir ek gelir yöntemi asla değildir, öncelikle bunu bilmenizi isterim. 

Blog yazısı, haber yazısı, basın bülteni, ürün tanıtımı, gezi rehberi gibi birçok alanda içerik ürettim ve üretmeye devam ediyorum. İlgi alanım geniştir; araştırmaya önem veririm; bilgi birikimime güveniyorum. %100 özgün ve SEO uyumlu içerikler üretiyorum. Aynı zamanda Editörlük de yapmaktayım.

Aklınızda bir fikir oluşması açısından LinkedIn profilimi de inceleyebilirsiniz.

İçerik siparişlerinizde sizden ricam brief konusunda çok açık olmanızdır. Örneğin "Zaman eklerinin nasıl olmasını istiyorsunuz?" veya "İçeriklerin eğlenceli mi, yoksa kurumsal mı olmasını istiyorsunuz?" gibi basit soruların cevaplarını net olarak verebilirseniz; içerik süreciniz çok daha hızlı ilerler ve sonuçlarından memnun olursunuz.

Tüm bunların yanında çok kitap okuyan, üniversite hayatı boyunca bol bol araştırma yapmış ve tezler yazmış birisiyim. Bunları göz önüne almadan ücreti fazla bulanlara sesleniyorum: Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, kesenin de ağzını açmanız gerekir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net