gamze34

İsim
: Gamze E.
Kayıt Tarihi
: 20 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Küçük yaştan itibaren hobi olarak yaptığım yazı yazma sevdamı artık içerik net üzerinden gerçekleştirmeye karar verdim. Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim. Özellikle üniversite ortamında bulunduğum için gençlerin, insanların ne gibi şeylerle ilgilendiğini neleri araştırıp okuduğunu çok iyi biliyorum. Birçok farklı alanda yazı yazabilirim. Sizlerle birlikte çok güzel işler başarabileceğimize inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek modern yazılar yazmaktayım. Size düşen sadece konuyu belirleyip bana söylemek. Eğer sizde yazılarınızın okuyucuya hitap etmesini, okuyucuyu etkilemesini istiyorsanız benimle beraber güzel işlere imza atabilirsiniz. Söylediğiniz konular hakkında detaylı araştırmalar yaparak okuyucuyu en iyi şekilde bilgilendirip okuyucunun etkilenmesini sağlarım. Konu bütünlüğünü sağlamanın yanında daha iyi anlaşılabilmesi için konuyu alt başlıklara bölerek daha okunur yazılar yazarım. İş disiplinim sayesinde istediğiniz bütün yazıları size zamanında teslim ederim. Yazılarımı tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yazmaya gayret edip beğeneceğinize garanti verebilirim. 

Eğer sizde iş disiplinine önem verip yazılarınızın okuyucuya hitap etmesini, okuyucuyu etkilemesini istiyorsanız benimle beraber çok güzel işler başarabilirsiniz. 

Saygılarımla...

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.